Терміново

Шановні керівники закладів загальної середньої освіти Солом’янського району міста Києва!

    Доводимо до Вашого відома, що з метою вшанування пам’яті військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, 14 жовтня 2018 року на території військового містечка № 64 відбулося відкриття Меморіального комплексу «Зала пам’яті».

    Запрошуємо всіх бажаючих на безоплатній основі відвідати Меморіальний комплекс «Зала пам’яті» з 15.00 до 18.00 за адресою: просп. Повітрофлотський, 6.


ДО УВАГИ ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ  РАЙОНУ!

      На виконання окремого доручення першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації від 31.10.2018 № 108/14824 та у зв’язку із настанням несприятливих погодних умов, з метою запобігання виникнення можливих надзвичайних ситуацій та мінімізації негативних наслідків, а також оперативного реагування на них, створити при кожному освітньому закладі оперативно-відновлювальні групи для забезпечення життєдіяльності закладу освіти у разі ускладнення погодних умов в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.


Керівникам закладів освіти району

На виконання листа Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 25.10.2018 № 063-10430 та рішення Київської міської ради VI сесії VIІІ скликання від 02.10.2018 № 1546/5610 «Про розробку Міської комплексної цільової програми підвищення організації та безпеки дорожнього руху в місті Києві до 2022 року» щодо проведення заходів з безпеки дорожнього руху.

Управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації просить надати до 02.11.2018 інформацію на електронну адресу bugera.galina@ukr.net щодо облаштування елементами примусового зниження швидкості руху транспортних засобів на вулицях та дорогах поблизу закладів освіти за наданою формою: Скачать Форма_для_заповнення.doc


Керівникам!

 Щодо щоденного внесення інформації до електронної бази даних оперативного моніторингу  в період з 22.10.2018-11.11.2018

Скачать Щодо_щоденного_внесення_інформації_до_електронної_бази_даних_оперативного_моніторингу_в_період_з_22.10.2018-11.11.2018.pdf


До уваги керівників закладів загальної середньої освіти

Запрошуємо всіх на ІІІ-й Київський дитячо-юнацький Форум М18 «МЕНШІ 18 - МИ МОЖЕМО БІЛЬШЕ!» 28 жовтня  2018 р., неділя з 11.00 до 16.00 Київський палац дітей та юнацтва, вул. І.Мазепи, 13

 Учасники Форуму М18:

1. Діти і молодь М18- всі, кому ще не виповнилося 18 років,  але хто має чи прагне мати активну громадську позицію. Вони не просто школярі чи студенти, а відповідальні ГРОМАДЯНИ, які небайдужі до якості життя в рідному Києві і мають власне сміливе бачення того, як вирішувати його проблеми. Вони хочуть і мають право спілкуватися з депутатами та місцевою владою.

2Депутати Київради, політики, представники столичної влади.

3Громадські лідери та зірки, експерти в різних галузях, митці, які своїми справами прикрашають і поліпшують життя столиці.

4. Усі бажаючі. Київський дитячо-юнацький форум є відкритим заходомВхід вільний.

5. У програмі Форуму М18 передбачається різноманітні форми роботи і майданчиків на вибір учасників:  діалоги з депутатами, дискусія з політичними і громадськими експертами на теми, що хвилюють молодих людей, майстер-класи, квести, мистецькі виступи, презентації та флешмоб.

Особливістю цьогорічного Форуму є проведення дитячих виборів М18 як імітаційної гри «Партія, якій Я довіряю». Під час Форуму буде утворена справжнісінька виборча дільниця, а всі бажаючі зможуть відчути себе виборцями і  віддати свій голос за одну з партій. Однак головною відмінність виборів «Партія, якій Я довіряю» в тому, що до виборчих бюлетенів політичні партії будуть внесені  без власної назви. Назви партій будуть приховані за літерами ( партія А, партія Б тощо). Для гри відібрані 10 діючих партій різної ідеології і різної популярності. Юним виборцям пропонується зробити свій вибір, орієнтуючись лише на зміст передвиборчих партійних програм, а не на назву партії чи ім’я її лідера.

Усі функції модераторів виконуватимуть учні та молодь.

Участь безкоштовна. Вхід вільний!

Ініціатори та організатори форуму: Громадська організація «Агенція розвитку освітньої політики», Департамент освіти і науки КМДА, Київський молодіжний центр, Київський ліцей бізнесу, проект «Ми можемо більше! За розвиток громадянської активності дітей і молоді в Східній Європі»  за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.


Керівникам  

закладів загальної середньої освіти

Відповідно до листа Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 08.10.2018 № 063-9925 повідомляємо, що 11 жовтня 2018 року в рамках Загальноміського національного проекту учнівської молоді Києва «З Україною в серці» відбудеться міський захід «Сила нескорених» до Дня захисника України.

До участі у заході запрошуються:

команда – переможець Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2018 році – спеціалізована школа №173;

команда – переможець  військово-спортивних змагань з вогневої підготовки «Снайпер столиці» у 2018 році - спеціалізована школа №52;

лідер районної ради учнівського самоврядування  - Некрутенко Софія, спеціалізована школа №149;

лідер  районної ради учнівського самоврядування  - Лєрантович Ангеліна, ліцей №144.

Місце проведення заходу: Київський Палац дітей та юнацтва
 (вул. І. Мазепи,13), час проведення: з 15.00 до 17.00.

Просимо забезпечити неухильне виконання вимог щодо безпеки перебування дітей у дорозі та під час проведення заходу, зокрема:  призначити відповідальних осіб за життя та здоров’я  дітей у дорозі та під час проведення заходу; провести цільовий інструктаж з охорони праці з керівниками груп дітей та цільовий інструктаж з безпеки життєдіяльності з учнями, відповідно до вимог чинного законодавства.

Відповідальні особи від району:

Улянич А.В.- головний спеціаліст відділу позашкільної освіти та виховання управління освіти (т.242 21 73);

Гуралюк Г.В. –  методист  Науково - методичного центру управління освіти (т.244 04 57).


Шановні директори закладів загальної середньої освіти 

Солом’янського району міста Києва

Доводимо до Вашого відома, що Київський міський центр сім’ї «Родинний дім» проводить міський конкурс дитячого малюнку «Світ без насильства очима дітей» за адресою: вул. Хрещатик, 36.

Метою конкурсу є привернення уваги суспільства до прав дитини, виховання толерантної ненасильницької поведінки у дітей дошкільного та шкільного віку, популяризація загальнолюдських цінностей, виховання високих моральних якостей, розвиток творчого потенціалу, виявлення та підтримка талановитих дітей.

До участі у конкурсі запрошуються діти-сироти, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти внутрішньо переміщених осіб зі сходу країни та АР Крим, діти загиблих у зоні АТО та діти, рідні яких знаходяться у зоні АТО, діти з фізичними обмеженнями та інші категорії дітей віком від 3 до 18 років.

З положенням про конкурс можна ознайомитись на сайті КМЦС «Родинний дім»; конт. тел.: (098) 652 12 15, (098) 619 08 26.

Запрошуємо учнів закладів загальної середньої освіти взяти участь  у даному конкурсі.


Шановні директори закладів загальної середньої освіти 

Солом’янського району міста Києва

Доводимо до Вашого відома, що з метою підвищення культури водокористування серед населення та важливості дбайливого ставлення як до водних ресурсів, так і до системи каналізації міста  Київводоканал проводить інформаційні компанії серед дітей та молоді столиці..

В рамках програми передбачено відкриті тематичні уроки, екскурсії на Деснянську та Дніпровську водопровідну станцію, в Музей каналізації та лічильників води .

Проведення відкритих уроків та безкоштовну екскурсію можна замовити за конт. тел. (067) 658 29 01.


Шановні керівники закладів освіти Солом’янського району!

Доводимо до Вашого відома, що 25-26 вересня 2018 року Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова спільно з Інститутом екології, економіки і права. Міжнародною асоціацією позашкільної освіти. Національним центром «Мала академія наук України» за сприяння МОН та Національної академії педагогічних наук України буде проведена V Ювілейна міжнародна науково-практична конференція «Наукова еліта у розвитку держав».

Метою конференції є обговорення стратегічних питань розвитку освіти і науки, розширення міжнародного партнерства.

У рамках заходу відбудеться обговорення проектів нормативно-правових документів у сфері позашкільної освіти, стендові презентації, святкування Дня ііозашкілля.

Детальна інформація щодо програми конференції - за теля (044)407 0794, (096) 327 1581,489 5554; на сайтах: www.ieep.org.ua, www.pou.org.ua.


Керівникам закладів загальної середньої освіти!

Доводимо до Вашого відома, що діти пільгових категорій мають можливість отримати оздоровчі путівки за рахунок бюджетних коштів до МДЦ «Артек» (Пуща-Водиця) з 23,09.2018 до 13.10.2018 року, та ДГТ «УДЦ «Молода Гвардія» з 27.09,2018 по 17.10.2018.

Просимо терміново активізувати опрацювання питання направлення дітей пільгових категорій на відпочинок.

Довідки за номером телефону: 207 39 60


Шановні керівники!

Відповідно до пункту 5 статті 53 Закону України «Про освіту» «залучення здобувачів освіти під час освітнього процесу до виконання робіт чи до участі у заходах, не пов’язаних з реалізацією освітньої програми, забороняється, крім випадків, передбачених рішенням Кабінету Міністрів України»

Отже, вкотре наголошуємо, що категорично забороняється чергування учнів у їдальні під час освітнього процесу.


Керівникам закладів освіти району

Управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації просить надати до 17.09.2018 року інформацію про працевлаштування молодих вчителів - випускників педагогічних вищих навчальних закладів 2018 року в заклади дошкільної та загальної середньої освіти.

Інформацію надати до відділу по роботі з персоналом (каб.201, 204) на електронну адресу (ruo204@ukr.net) та паперових носіях, за формою.

з/п

ПІБ

Посада

Навчальний заклад, який закінчив

Спеціалізація

Кваліфікація

Форма навчання

 

 

 

 

 

 

 

Скачать Кер_молоді_спеціал.pdf


До уваги керівників

 

Просимо в термін до 17.09.2018 надати інформацію в  кабінет 202 управління освіти за підписом директора та на електронну адресу ulyanuch81av@ukr.net

Скачать Гуртки_2018.docx

Скачать Заступникам_банк_даних_пiл_говi_2018_2019.docx

Скачать Керівникам_внутрішньо_переміщені_особи_03.2018.docx


До уваги керівників закладів загальної середньої освіти

         Відповідно до доручення Київської міської державної адміністрації від 27.08.2018 № Г-12674, листа Департаменту освіти і науки від 28.08.2018 №063-8758 повідомляємо, що 15 вересня 2018 року на території Національного спортивного комплексу «Олімпійський» відбудуться наймасовіші інтелектуальні змагання у світі під назвою «The GAME».

         Контактний телефон відповідальної особи: 067 442 02 08, Анатолій Усенко.

         Наголошуємо, що відповідно до п. 5 статті 53 Закону України «Про освіту» «залучення здобувачів освіти під час освітнього процесу до виконання робіт чи до участі у заходах, не пов'язаних з реалізацією освітньої програми, забороняється, крім випадків, передбачених рішенням Кабінету Міністрів України».    


Керівникам закладів загальної середньої освіти

Терміново!

Доводимо до Вашого відома, що діти пільгових категорій мають можливість отримати оздоровчі путівки за рахунок бюджетних коштів до МДЦ «Артек» (Пуща-Водиця) з 31.08.2018 до 20.09.2018 року, та ДП «УДЦ «Молода Гвардія» з 04.09.2018 по 24.09.2018.

Просимо терміново активізувати опрацювання  питання направлення дітей пільгових категорій на відпочинок.         

Довідки за номером телефону: 207 39 60                                                                            


      Терміново!

                                                                                    Керівникам ЗЗСО

                                                                                 Солом’янського району

На виконання листа Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 27.08.2018 № 063-8669 просимо надати інформацію про зарахування учнів до 1-х класів ЗЗСО Солом’янського району станом на 28 та 30 серпня 2018 року за формою:

 

ЗЗСО

Створено класів

Зараховано учнів

Кількість вільних місць

 

 

 

 

 

 

Інформацію надати на електронну адресу sudarenko@ukr.net

 • 28.08.2018 до 14.00;
 • 30.08.2019 до 16.00.

 

Одночасно нагадуємо, що інформація про наявність вільних місць оприлюднюється на інформаційному стенді закладу освіти та на його веб-сайті (у разі відсутності веб-сайту закладу освіти – на веб-сайті органу, у сфері управління якого перебуває заклад освіти) впродовж двох робочих днів з дня появи вільного (вільних) місця (місць) протягом календарного року.


                                                                                        Терміново!

Відповідно до листа Київського міського військового комісаріату від 21.08.2018 № вкп/5783 щодо організації та проведення осіннього 2018 року призову громадян України на строкову військову службу, з метою забезпечення термінового прибуття працівників до районних у м. Києві військових комісаріатів для проходження медичної комісії, управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації повідомляє.

 

1.Відпрацювати списки всіх працівників чоловічої статті 1999-1991 року народження, які працюють в закладі освіти незалежно від місця проживання та перебування на військовому обліку за формою:

№ з/п

ПІБ

Рік народження

Домашня адреса(фактичне місце проживання)

Контактний телефон

Назва військового комісаріату в якому перебуває на військовому обліку

 

 

 

 

 

 

 

2. Відпрацьовані списки в термін до 04.09.2018 року надіслати до Київського міського військового комісаріату (через відділ комплектування та призову) на        ел.пошту: kmvk.vktp@ukr.net та в друкованому вигляді, завірені печаткою підприємства поштою за адресою: 04112, м. Київ, вул. Парково-Серецька 19.

3. В термін до 07.09.2018 року направити всіх працівників чоловічої статті 1999-1991 року народження, які працюють в закладі освіти до районних у м. Києві військових комісаріатів за місцем перебування на військовому обліку.

Повідомляємо, що відповідно до п.8 ст.15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» «керівники підприємств, установ, організацій і навчальних закладів незалежно від підпорядкування та форм власності забезпечують своєчасне прибуття громадян призовного віку до призовних дільниць».

Окремо зазначаємо, що в разі ігнорування даного листа або надання неповних (недостовірних) даних, інформація щодо таких дій буде направлена у прокуратуру для правової оцінки дій керівника підприємства (організації, навчального закладу).

Нагадуємо, що згідно з ст.114-1 КК України «перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період- карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років».

 

 В.о. начальника                                                                                   А.Рогова

Скачать Наказ_23337_31_від_27.08.2018.pdf

 


Інформація щодо кількості учнів та працюючих працівників

Скачать Додатки_(Інформація_щодо_кількості_учнів_та_працюючих_працівників).zip


Прохання надати інформацію до 12 години 17.07.2018 року у кабінет 204, управління освіти

Скачать попереднє_замовлення_на_Довженка_на_2019_рік.doc


Керівникам закладів загальної середньої освіти

Терміново!

Доводимо до Вашого відома, що до відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Солом'янської районної в м. Києві державної адміністрації надійшли безкоштовні путівки для дітей пільгових категорій (діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, малозабезпечені, діти, загиблих в АТО та при виконанні службових обов'язків) до
 МДЦ «Артек» (Пуща-Водиця) з 16.07.2018 до 05.08.2018 року.
 Просимо активізувати опрацювання  питання направлення дітей пільгових категорій на відпочинок.         

Довідки за номером телефону: 207 09 10. 


До уваги керівників закладів освіти!

Скачати

Скачати


Шановні керівники!

Список працівників назва закладу для проходження  медичного огляду

 

№ з/п

ПІБ працівника

Посада

Дата проходження останнього медичного огляду

Дата проходження наступного

медичного огляду

 

 

 

 

 

 

 

До уваги керівників закладів освіти, на базі яких будуть відкриті пришкільні оздоровчі табори:

Скачати

 

Шановні директори закладів загальної середньої освіти

Скачати лист Департаменту

 

Шановні директори закладів загальної середньої освіти Солом’янського району міста Києва

 

          Доводимо до Вашого відома, що під час літніх канікул учні закладів загальної середньої освіти із числа пільгових категорій мають можливість відпочити та оздоровитися на позаміських базах у І, ІІ, ІІІ зміну (див. таблицю). 

Конт. тел./факс (044) 207 09 10.

Скачати ОЗДОРОВЛЕННЯ

 

Шановні керівники!

Зранку 30 та 31 травня в Україні очікується спека. Пожалійте дітей і вчителів, не влаштовуйте марафонів з промов і вихвалянь.

Ми всі знаємо що кінець навчального року це свято. Свято починається тоді, коли можна святкувати, а не стояти і чекати…

Згадайте що найдовший урок триває 45 хвилин, згадайте як ми чекали того дзвінка на перерву. Не затримуйте перерву в літо, на пляж, природу, в цілий світ.

Свято Останнього дзвоника без сумніву має бути!
Але хочеться, щоб у кожної школи було своє рішення (бачення) Останнього дзвоника. Оригінальне, нетрадиційне, креативне, новітнє, життєрадісне, різнокольорове.

Святкуйте самі і дайте можливість святкувати дітям!

 

 

Керівникам закладів освіти району 

Скачати Документація_Дитячі табори відпочинку

 

Керівникам закладів освіти району                                   

Для організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних в навчальних закладах району управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації надає методичні матеріали для в рахування в роботі.

Додаток : на 12 арк

Скачати додаток

 

Керівникам закладів освіти району                                   

Управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації просить довести до відома педагогічних працівників навчальних закладів району, що звірка документів щодо перебування на квартобліку закінчується 01.08.2018 року.

З метою формування Контрольних списків на 2018 рік, просимо надати до відділу по роботі з персоналом (каб.201) довідку про реєстрацію місця проживання особи та довідку з відділу обліку житлової площі райдержадміністрації до вищезазначеної дати.

 

Керівникам закладів освіти

Скачати ЛистМОНУ_(1)_ТБДР

Скачати Лист_про_ТБДР_-_1

 

До уваги керівників  закладів освіти комунальної форми власності (ЗЗСО/ЗДО/ЗПО)!

Терміново особисто ознайомитись з листом КП «Інформатика» виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська адміністрація) від 06.05.2018 № 356-389 та вжити необхідні заходи щодо доступу до закладів освіти спеціалістів для виконання комплексу робіт із забезпечення працездатності та підвищення функціональності системи відеоспостереження м. Києва.

Скачати

Керівникам закладів освіти

Скачати лист_департаменту

На виконання листа Департаменту освіти (НУШ) просимо заповнити таблиці до 23.05.2018:

Скачати таблицю

 

Керівникам закладів освіти

На виконання листа Департаменту освіти  і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 15.05.2018 № 063-5072 просимо терміново активізувати роботу з направлення дітей пільгових категорій на відпочинок та оздоровлення з 29 травня до 18 червня 2018 року до ДП «УДЦ «Молода Гвардія». За додатковою інформацією звертатися до відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Солом'янської районної в м. Києві державної адміністрації за номером телефону: 207 09 10.

 

Керівникам навчальних закладів.

Скачати Лист_про_ТБДР

Скачати Тиждень_БДР_МОН

Скачати Демократ._союз

Керівникам навчальних закладів.

Скачати Лист_Ранок

Керівникам навчальних закладів.

Скачати

Керівникам навчальних закладів.

Відповідно до Указу Президента України від 23 березня 2017 року №75/2017 «Про заходи у зв’язку з 80-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937 – 1938 років», доручення Київського міського голови від 5 травня 2018 року №16653 щодо відзначення Дня пам’яті жертв політичних репресій та з метою гідного вшанування пам’яті жертв Великого терору – масових політичних репресій 1937 – 1938 років просимо забезпечити 20 травня 2018 року приспущення Державного Прапору України на фасаді будівель навчальних закладів.     

 

До уваги керівників:

Скачати Лист_департаменту

Шановні керівники! просимо надати матеріали комплектування до 25.05.2018.

Скачати Перелік_питань_комплектування_ШДС-18

Керівникам навчальних закладів!

Скачати Лист_Громадської_організації_Пляжний_патруль

Скачати

 

Керівникам навчальних закладів!

Скачати Перелік_питань_комплектування_ДНЗ-18

Скачати Перелік_питань_комплектування_ЗНЗ-18

Скачати Перелік_питань_комплектування_ПНЗ-18

 

Керівникам навчальних закладів!

 

Керівникам закладів загальної середньої освіти:

1. До шкіл приймаються всі заяви;
2. Батьки підтверджують проживання дитини будь-яким офіційним документом (читайте роз'яснення), довідку з ЖЕКу з мокрою печаткою може бути віднесено до пункту 11 переліку документів (розділ 2 листа-розяснення).
3.Право на першочергове зарахування мають всі діти, які проживать на території обслуговування (і зареєстровані, і ті, які підтвердили це документами).
 
 
Зверніть увагу щодо прийом до 5-х класів (конкурс і раніше був після завершення навчального року), тому ніяких конкурсів зараз!!!!

Наказ_про_затвердження_Порядку_зарахування,_відрахування_та_переведення_учнів

Скачати розяснення_до_порядку

 

 

 

Керівникам навчальних закладів!

 

Відповідно до листа Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 25.04.2018 № 063-4197 управління освіти Солом`янської районної в місті Києві державної адміністрації повідомляє, що в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова 15.05.2018 року з 11.00 по 14.00 за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, 9, каб.26 (центральний корпус) відбудеться ярмарка вакансій. Тел. (044) 239-30-27.

Учасникам ярмарки бажано мати буклети або банери про навчальний заклад.

Запрошуємо взяти участь.

 

 

Терміново! До уваги керівників:

Політехнічного ліцею  НТТУ КПІ

Технічного ліцею НТТУ КПІ

Авіакосмічного ліцею НАУ

Палацу дитячою та юнацької творчості

Центру технічної творчості « Юність»

Навчально-виховного комплексу допрофесійної підготовки молоді

Скачать лист

 

 

До уваги керівників ДНЗ!

Скачати Аналітичний_звіт_2017-2018

 

Шановні керівники закладів освіти Солом’янського району міста Києва!

 

Громадська організація «Волонтерський рух «Батальйон Сітка» з метою національно-патріотичного виховання молоді та формування почуття особистої та національної гідності проводить Всеукраїнський конкурс плакатів «Я – Україна!».

До участі запрошуються учасники віком від 6 до 19 років. Роботи приймаються на електронну пошту batalionsitka@ukr.net до   31 травня 2018 року включно. В техніці виконання плаката обмежень немає. Журі визначає роботи у трьох вікових групах.

В рамках заходу передбачено урочисте нагородження переможців Конкурсу, виставки плакатів учасників, публікації у засобах масової інформації тощо.

Захід проводиться за підтримки Міністерства молоді та спорту, Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого, Державної бібліотеки України для юнацтва, громадських організацій України.

 

 

До уваги керівників  закладів освіти комунальної форми власності (ЗЗСО/ЗДО/ЗПО)!

Терміново ознайомитись з листом заступника голови Київської міської державної адміністрації Давтяна Д. О. «Про підключення засобів відеофіксації до комплексної системи відеоспостереження міста Києва» та надати інформацію щодо камер відеоспостереження, які обліковуються на балансі.

Інформацію надати за формою, що додається на електронну адресу: ruo6113@i.ua до 16.00 05.05.2018 (конт. особа
Коренева І.О., тел. 242 37 05, каб. 207)

№ з/п

Назва закладу освіти

Адреса

Підключення до комплексної системи відеоспостереження м. Києва (так, ні)

Відповідальна особа

(ПІБ, посада,

№ телефону)

 

 

 

 

 

Скачать

 

На виконання листа Департаменту освіти просимо заповнити таблиці до 05.05.2018:

Скачати Кап_ремонт - подавати в інженерний відділ

Скачати Обладнання - подавати в економічний відділ

Скачать документ

 

Шановні керівники закладів загальної середньої освіти Солом’янського району міста Києва!

Просимо Вас ознайомитися з листом Громадської організації «Юнацький корпус «Джура» щодо національно-патріотичного заходу 5 травня 2018 року з 14.30 до 17.30.

Водночас нагадуємо, що відповідно до  ст. 53 Закону України «Про освіту» «залучення здобувачів освіти під час освітнього процесу до виконання робіт чи до участі у заходах, не пов’язаних з реалізацією освітньої програми, забороняється, крім випадків, передбачених рішенням Кабінету Міністрів України». Відповідно до ст. 48, ст. 49 Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України
від 27.08.2010 № 778 «відволікання учнів від навчальних занять для провадження інших видів діяльності забороняється (крім випадків, передбачених законодавством)» та «залучення учнів до видів діяльності, не передбачених навчальною програмою та робочим навчальним планом закладу, дозволяється лише за їх згодою та згодою батьків або осіб, які їх замінюють».

Скачать

 

Шановні керівники закладів загальної середньої освіти №№ 7, 46, 52, 54, 60, 64, 67, 71, 144, 159, 161, 174, 221, 318, ТЛ НТУ «КПІ» Солом’янського району міста Києва!

Просимо Вас ознайомитися з листом Міністерства освіти і науки України від 11.04.2018 № 1/9-221 «Щодо забезпечення в 2018 році роботи пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання та пунктів перевірки».

Скачать

 

До уваги керівників закладів освіти

Просимо ознайомитись із листом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 17.04.2018 №063-3845 та організувати підбір та направлення дітей, які потребують особливої уваги та підтримки до позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зміна» (Київська обл.., Бородянський район, с. Пилиповичі)

Скачать

До уваги всіх керівників закладів освіти!

На виконання листа Департаменту освіти просимо заповнити таблиці до 08.05.2018:

Скачати Кап_ремонт

Скачати Обладнання

 

 

До уваги керівників закладів освіти!

Просимо терміново надати інформацію про наявність водонагрівачів (бойлерів) та потребу у придбані у разі вимкнення гарячого водопостачання, за формою що додається

Інформацію надавати на поштову адресу: mikhalchenkoludmila77@ukr.net

__________________________________________________________________

(назва закладу)

 

Наявні водонагрівачі (бойлери), у тому числі:

Потреба у придбанні (кількість штук / об’єм)

Придбані за бюджетні кошти, шт

Отримані за рахунок благодійного фонду, шт

 

 

 

 

 

__________________                        _________________              ________________________

(посада)                                                          (підпис)                                (прізвище та ініціали)

Пам'ятка_першочергових_дій_персоналу_підприємств,_установ_та_організацій_у_разі_зашгрози_вчинення_терористичних_або_диверсійних_актів

 

Шановні керівники закладів загальної середньої освіти Солом’янського району міста Києва!

Скачати Лист_Міністерства_освіти_і_науки_України_від_20.04.2018 № 1/9-254

Скачати Про_затвердження_типової_освітної_програми_закладів_загальної_середньої_освіти_І_ступеня_№407

Скачати Про_затвердження_типової_освітної_програми_закладів_загальної_середньої_освіти_ІІ_ступенів_№_405

Скачати Про_затвердження_типової_освітної_програми_закладів_загальної_середньої_освіти_ІІІ_ступеня_№406

Скачати Про_затвердження_типової_освітної_програми_закладів_загальної_середньої_освіти_ІІІ_ступеня_№408

До уваги керівників закладів освіти!

Скачати ДОКУМЕНТ_13622-4025

Скачати Лист_управління освіти

Скачати лист День_ОП_2018

Шановні керівники закладів загальної середньої освіти Солом’янського району міста Києва!

 

Просимо Вас ознайомитися з листом Міністерства освіти і науки України від 12.04.2018 № 1/9-221 щодо вивчення мов корінних народів та національних меншин у закладах загальної середньої освіти.  

Скачати

Керівникам закладів загальної середньої освіти Солом’янського району міста Києва!

 

Просимо Вас підтримати пропозицію Ради Солом’янської організації ветеранів м. Києва щодо участі в урочистій ході «Ніхто не забутий! Ніщо не забуте!», яка відбудеться 9 травня 2018 року.

Збір учасників акції о 10.00 біля входу станції метро «Арсенальна».

 

До уваги керівників закладів освіти!

Скачати Типові_правила_змагань_Джура_(Н_15-А_20.02.18)

До уваги керівників закладів освіти!

25 квітня 2018 року о 15.00 в СШ № 52 (вул. М. Донця, 16) відбудеться позапланове навчання та перевірка знань з охорони праці, безпеки життєдіяльності керівників закладів освіти району.

При собі необхідно мати заповнену Облікову картку.

Скачати Облікова_картка

 

Керівникам закладів освіти

Скачати Лист

Керівникам закладів загальної середньої освіти

Лист_Міністерства_освіти_і_науки_України_від_19.04.2018 №1/9-250

Скачати Заява_НА_ВІЛЬНІ_МІСЦЯ

Скачати Заява_МІКРОРАЙОН

Реєстр територіальної громади вже підключено!

Скачати Інструкція_по_заповненню_файлу_школи

Скачати Додаток_до_заяви_батьків

Скачати Книга_реєстрації_попереднього_запису

 

Керівникам закладів освіти

На виконання листа Департаменту освіти  і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 17.04.2018 № 063-3848 просимо терміново активізувати роботу з направлення дітей пільгових категорій на відпочинок та оздоровлення з 30 квітня  до 20 травня 2018 року до ДП «УДЦ «Молода Гвардія». За додатковою інформацією звертатися до відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Солом'янської районної в м. Києві державної адміністрації за номером телефону: 207 09 10.

 

Керівникам закладів освіти

Відповідно до листа Департаменту міського благоустрою
від 13.04.2018  №064-2610 щодо проведення  21 квітня 2018 року в рамках «Дня довкілля» та щорічної соціально-екологічної акції «За чисте довкілля» просимо провести 21.04.2018 день довкілля в закладах освіти Солом’янського району м. Києва та до 13.00 23.04.2018 за результатами проведення акції подати до управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації на електронну пошту ulyanuch81av@ukr.net інформацію за формою та фотокартки з проведення акції «За чисте довкілля»:

         

Заклад освіти

 

 

Кількість осіб, що брали участь у суботнику

 

 

 

 

осіб

Площа прибраних територій

 

 

 

 

 

 

га

Ліквідовано несанкціонованих сміттєзвалищ

 

 

 

 

 

од.

 

Обсяг вивезених побутових відходів, зібраних на несанкціо

нованих сміттєзвалищах

м³

 

Виса

джено дерев

 

 

 

 

 

 

од.

Виса

джено кущів

 

 

 

 

 

 

од.

Упорядковано газонів, квітників

 

 

 

 

 

м²

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До уваги керівників навчальних закладів!

Скачать лист Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської Ради (Київської міської державної адміністрації) щодо ярмарки вакансій.

 

          У зв’язку із проведенням гідравлічних випробувань на теплових мережах з 16.04.2018 по 29.04.2018 буде відсутнє гаряче водопостачання в таких навчальних закладах:

 

                                      РТМ «Святошино»

 

-ДНЗ № 762, вул. Гетьмана, 42-а;

-ДНЗ № 677, вул. Виборзька, 21а;

-ВШ № 20, вул. Металістів, 19;

-ШДС «Відродження», вул. Металістів, 11;

-ЗНЗ № 71, пров. Польовий, 10;

-СШ «Надія», вул. Янгеля, 12/2;

-ЗНЗ № 74, вул. Смоленська, 4;

-ДНЗ № 397, вул. Смоленська, 4а;

-ДНЗ № 654, вул. Виборзька, 51/53;

-НВК «Ерудит», вул. Т. Яблонської, 12;

-ЗНЗ № 159, вул. Тупікова, 22;

-ЗНЗ № 324, вул. М. Голего, 8;

-ДНЗ № 10, пров. Машинобудівний, 24;

-ЗНЗ № 229, вул. Виборзька, 57.

 

Просимо адміністрацію вищевказаних навчальних закладів письмово попередити батьків про випробування.

 

                   В разі, якщо з’явиться ознака пошкодження тепломережі (парування, поява гарячої води, шум тощо) негайно вжити заходів щодо огородження місця пошкодження, попередження навколишніх людей та негайно повідомити за телефоном  287–83–41 (диспетчерська «Київенерго» РТМ «Святошино»).

 

До уваги керівників навчальних закладів!

          У зв’язку із проведенням гідравлічних випробувань на теплових мережах з 17.04.2018 по 30.04.2018 буде відсутнє гаряче водопостачання в наступних навчальних закладах:

 1.  

СШ №7

пров.Платонівський, 7

 1.  

СЗШ №43

вул.Преображенська, 17

 1.  

СЗШ№60

вул.Волгоградська, ½

 1.  

СЗШ №115

вул.Кавказька, 10

 1.  

СШ №149

вул.І.Світличного, 1

 1.  

СЗШ №164

вул.Уманська, 39

 1.  

СЗШ №166

вул.Єреванська, 20

 1.  

Гімназія №177

вул.Курська, 12

 1.  

Гімназія №178

просп.Повітрофлотський, 22

 1.  

СЗШ №187

вул.Волгоградська, 23

 1.  

СЗШ №221

вул.Кудряшова, 12/14

 1.  

Ліцей КПІ

вул. Уманська, 33, Міцкевича, 7

 1.  

МПА

вул.Кавказька, 13a

 1.  

Басейн «Олімпік»

вул..Кавказька, 10

 1.  

РУО

вул. Пітерська, 12

16

ДНЗ №17

вул.Ніщинського, 3

17

ДНЗ №76

просп.Повітрофлотський, 16-а

18

ДНЗ №223

вул.М.Скрипника, 13

19

ДНЗ №344

вул.Іскрівська, 10

20

ДНЗ №360

вул.Єреванська, 16-а

21

ДНЗ №375

вул.Іскрівська, 8

22

ДНЗ №464

вул.Солом”янська, 35-а

23

ДНЗ №477

вул.Солом”янська, 33

24

ДНЗ №478

вул.Семенівська, 5

25

ДНЗ №623

вул.Солом”янська, 16

26

ДНЗ №624

вул.Кудряшова, 14

27

ДНЗ №625

вул.Пироговського, 6-а

28

ДНЗ №648

вул.Фучіка, 11

29

ДНЗ №650

вул.Солом”янська, 19-а

30

ДНЗ №692

вул.Златопільська, 3-а

31

ДНЗ №712

вул.Стадіонна, 4-а

32

ДНЗ №713

вул.Волгоградська, 6-а

      33.   ДНЗ № 649         

                вул.Волгоградська, 15-а

 

 

Просимо адміністрацію вищевказаних навчальних закладів письмово попередити батьків про випробування.

 

В разі, якщо з’явиться ознака пошкодження тепломережі (парування, поява гарячої води, шум тощо) негайно вжити заходів щодо огородження місця пошкодження, попередження навколишніх людей та негайно повідомити за телефоном  287-67-23, 287-99-73  (диспетчерська «Київенерго»).

 

До уваги керівників навчальних закладів

 

Просимо до 13.04.2018 в кабінет № 202 управління освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації надати інформацію щодо проведеного моніторингу по виявленню бажаючих відвідувати пришкільні літні табори відпочинку з денним перебуванням в  закладах загальної середньої освіти Солом'янського району міста Києва.

Скачати лист

 

До уваги керівників навчальних закладів

 

Просимо до 13.04.2018 в кабінет № 202 управління освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації надати інформацію щодо проведеного моніторингу по виявленню бажаючих відвідувати пришкільні літні табори відпочинку з денним перебуванням в  закладах загальної середньої освіти Солом'янського району міста Києва.

 

Керівникам навчальних закладів

На виконання листа Департаменту освіти  і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 29.03.2018 № 063-3177 просимо терміново активізувати роботу з направлення дітей пільгових категорій на відпочинок та оздоровлення ДПУ «МДЦ «Артек» з 05.05.2018 до 25.05.2018.

За додатковою інформацією звертатися до відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Солом'янської районної в м. Києві державної адміністрації за номером телефону: 207 09 10.

 

До уваги керівників закладів !

 

На виконання доручення першого заступника голови Київської міської державної адміністрації від 21.06.2017 №21597 щодо приймання звітності підприємств,установ та організацій через програмний комплекс з системою віддаленого доступу “ Єдина інформаційна система” (далі – ЄІС ДКВ) та листа заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації від 27.06.2017 №108/10495 всім закладам освіти району необхідно до 20 числа місяця наступного за звітним  надавати до управління освіти  ( к. № 107) у паперовому вигляді звітність, яка надається до ДКВ у електронному вигляді, за підписом керівника закладу та печаткою. В разі невиконання доручення персональна відповідальність покладається на керівника закладу.

Керівникам навчальних закладів!
Скачати Лист_063-3060

Керівникам навчальних закладів!
Інформаційні_матеріали_на_засідання_штабу_дитячої_військово-патріотичної_гри_"Сокіл"_("Джура")
Типові_правила_змагань_Джура_(Н_15-А_20.02.18)

Керівникам навчальних закладів!


Відключення води

У деяких районах Києва з 10:00 30 березня до 7:00 31 березня 2018 року частково обмежать водопостачання через відключення насосної водопровідної станції «Крутогірна» для виконання робіт із заміни аварійної запірної арматури Д=800 мм. Про це повідомили у ПрАТ «АК «Київводоканал».

Обмеження водопостачання необхідне для завершення масштабних робіт із реконструкції енергогосподарства станції «Крутогірна». Буде заміненj старе обладнання на сучасні електродвигуни. Адже у результаті обстеження виявлено, що чотири одиниці запірної арматури знаходяться в аварійному стані, а це унеможливлює завершення вказаних робіт, які проводить ПрАТ «АК «Київводоканал» за кошти Світового банку.

Зазначимо, що станція «Крутогірна» була введена в експлуатацію 48 років тому і потребувала заміни морально та технічно застарілого обладнання, подальша експлуатація якого могла б спричинити технічні ризики.

Під час відключення буде частково обмежено водопостачання у таких зонах

І. Зниження надійності водопостачання (зниження тиску у водопровідних мережах до значень пожежного мінімуму – 1,0-2,0 атм.):

Солом’янський район

- житловий масив Першотравневий в районі вул. Авіаконструктора Антонова, Чоколівського бульвару, вул. Пітерської та суміжних вулиць;

- житловий масив Солом’янка в районі Повітрофлотського проспекту, вулиць Солом’янської та Андрія Головка, проспекту Лобановського;

- житловий масив Чоколівка (забудова від Чоколівського бульвару до аеропорту Жуляни) – повністю;

- група житлових масивів Відрадний (забудова в районі, обмеженому бульваром Вацлава Гавела, вул. Гарматна, Відрадним проспектом, вулицями Новопольова та Пост-Волинська) – повністю.

II. Обмеження водопостачання на верхніх поверхах багатоповерхової забудови:

Солом’янський район

- район Шулявка в межах вулиць Вадима Гетьмана, Виборзької, Гарматної, Польової та суміжних вулиць.

Джерело: Київводоканал

Керівникам навчальних закладів!
Про_недопущення_політичної_діяльності_та_політичної_агітації_в_загальноосвітніх_навчальних_закладах

До уваги керівників ЗДО та ШДС!

 На виконання листа Департаменту  освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 28.01.2018 № 063-2001 "Про комплектування груп дітьми дошкільного віку у 2018 - 2019 навчальному році" просимо до 02.04.2018 заповнити таблицю та надіслати на електронну адресу  ruo205@i.ua або sella@email.ua.

Скачать Мережа_груп_по_ЗДО_на_18-19_нр

 

Керівникам закладів загальної середньої освіти

 

          Доводимо до Вашого відома, що 29.03.2018 о 09-45 на базі дитячої бази «Юний турист», яка знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Заболотного,144 відбудеться семінар-практикум для організаторів та роїв-учасників I (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Організація та проведення  I та II етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)».  

         Учасники семінару повинні мати: компаси, USB-флешки, фотоапарати, ручки, блокноти.

         Контактна особа: Павлюк Анна (м.т.0667830751).

 

До уваги керівників закладів загальної середньої освіти 

 

Просимо в термін до 16.00 26.03.2018 на електронну адресу Ulyanuch81av@ukr.net  надати інформацію щодо внутрішньо переміщених осіб за формою:

Заклад освіти

Загальна кількість внутрішньо переміщених осіб

Кількість внутрішньо переміщених осіб з Донецької області

Кількість внутрішньо переміщених осіб з Луганської області

Кількість внутрішньо переміщених осіб з Автономної Республіки Крим

Кількість внутрішньо переміщених осіб з Автономної Республіки Крим, які розпочали навчання з січня 2018 року

Кількість внутрішньо переміщених осіб з Автономної Республіки Крим, які навчаються за дистанційною формою станом на 01.03.2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До уваги керівників закладів загальної середньої освіти!

 

          Просимо Вас ознайомитися із змістом листа Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 20.03.2018 № 063-2729 про підведення підсумків та визначення кращих дитячих робіт VІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

Скачать

 

 

Керівникам навчальних закладів

Терміново!

 

Доводимо до Вашого відома, що до відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Солом'янської районної в м. Києві державної адміністрації надійшли безкоштовні путівки для дітей пільгових категорій (діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, малозабезпечені, діти, загиблих в АТО та при виконанні службових обов'язків) до
МДЦ «Артек» (Пуща-Водиця) з 11.04.2018 до 01.05.2018 року  та до
ДП УДЦ «Молода гвардія» з 07.04.2018 до 27.04.2018 року. Просимо опрацювати  питання направлення дітей пільгових категорій на відпочинок.         

Довідки за номером телефону: 207 09 10.

 

До уваги керівників навчальних закладів

Скачать Запрошення на день відкритих дверей

Керівникам закладів освіти району

Адміністрація Державного навчального закладу «Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва» надає учнів для проходження виробничого навчання та виробничої практики з подальшим працевлаштуванням за професією «секретар».

Звертатись за адресою: Державний навчальний заклад «Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м.Києва», вул. Полковника Шутова, 13, м. Київ, 03067; тел.. 456-90-83, 400-85-67.

 

До уваги керівників навчальних закладів, де утворені інклюзивні та спеціальні класи

Лист_департаменту_освіти_і_науки,_молоді_та_спорту

До уваги керівників навчальних закладів

Скачать Всеукраїнський благодійний фонд "Серце до серця"

Скачать

До уваги керівників навчальних закладів

Скачать

 

До уваги керівників навчальних закладів

Скачать

 

До уваги керівників навчальних закладів

 

Просимо до 15.03.2018 в кабінет №202 управління освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації надати інформацію про відкриття пришкільних літніх таборів відпочинку з денним перебуванням в загальноосвітніх закладах освіти.

Разом з тим просимо щомісячно, починаючи з березня місяця, в термін до 15 числа подавати інформацію щодо проведеного моніторингу по виявленню бажаючих відвідувати пришкільні літні табори відпочинку з денним перебуванням в загальноосвітніх закладах освіти Солом'янського району міста Києва.

 

До уваги керівників навчальних закладів Солом'янського району

Скачать

 

До уваги керівників ЗДО та ШДС!

 Департаментом  освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу  Київської міської ради  (Київської міської державної адміністрації) готується проект рішення про встановлення  пільг для зарахування дітей у ЗДО.
Просимо до 15.03.2018 заповнити таблиці та надіслати на електронну адресу   ruo205@i.ua.

 Інформація по ЗДО № __________

Кількість педагогічних працівників ЗДО

Кіл-ть педпрацівників, які мають дітей дошкільного віку

З них кіль-ть педпрацівників у яких

Кіль-ть педпрацівників, які знаходяться у відпустці по догляду за дитиною

Потреба у зарахуванні дітей педпрацівників

(кіл-ть)

діти відвідують ЗДО, в якому працює мама

діти відвідують інший ЗДО

прийом

переведення

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кількість інших працівників ЗДО (окрім педагог.)

Кіл-ть працівників (окрім педагог.), які мають дітей дошкільного віку

З них кіль-ть працівників (окрім педагог.) у яких

Кіль-ть працівників (окрім педагог.), які знаходяться у відпустці по догляду за дитиною

Потреба у зарахуванні дітей працівників (окрім педагог.) (кіл-ть)

діти відвідують ЗДО, в якому працює мама

діти відвідують інший ЗДО

прийом

переведення

 

 

 

 

 

 

 

 

До уваги керівників навчальних закладів Солом'янського району

Скачать

 

До уваги керівників закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти!

 

          До 19.03.2018 в РУО (каб. 101) просимо надати заявку на проектування благоустрою території закладу освіти, яке виконають студенти кафедри архітектури та дизайну Київського національного університету будівництва і архітектури.

   

 

Доводимо до Вашого відома, що  15 березня 2018 року з 16.00 до 18.00  на  базі Київського національного  торговельно-економічного університету (м.Київ, вул.Кіото,19) відбудеться спільний з органами юстиції правопросвітницький захід для школярів, консумерський фестиваль «Час діяти».

Просимо організувати учнів 9-10 класів закладів середньої загальної освіти  для участі у даному заході (за згодою батьків).

 Реєстрація учасників заходу триватиме до 14 березня 2018 року  до 17.00  за тел.425-02-12, (програма заходів додається).

 

 

Інформація щодо проведення моніторингового дослідження «З початкової школи в основну: проблеми наступності» (І етап) наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 28.02.2018 №147 щодо проведення дослідження розміщено на сайті https://monitoring.in.ua/)

Скачать 1

Скачать 2

Моніторингове дослідження відбудеться 21 березня 2018 року

У дослідженні беруть участь учні 4-х класів (відповідно до розрахованого обсягу вибірки).

Конверт укомплектовано такими матеріалами дослідження:

 • інструкція для керівника закладу освіти;
 • анкети для учня.

Перелік закладів освіти Солом’янського району, що беруть участь у дослідженні

 

Назва навчального закладу

Середня загальноосвітня школа №54

Спеціалізована школа №71 м. Києва

Середня загальноосвітня школа №12

Середня загальноосвітня школа №69

Середня загальноосвітня школа №166

Спеціалізована школа №52 з поглибленим вивченням інформаційних технологій

Середня загальноосвітня школа №26

Спеціалізована школа №7 імені М.Т. Рильського

 

 

До уваги керівників навчальних закладів Солом'янського району

Відповідно до Указу Президента України від 14 листопада 2017 року №361 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації право просвітницького проекту «Я маю право!» Головне територіальне управління юстиції у місті Києві у період з 01 березня 2018 року по 01 червня 2018 року проводитимуть конкурс малюнків серед учнів загальноосвітніх закладів освіти міста Києва.

Просимо долучитися до участі в даному конкурсі.

Номер телефону для довідок: 425 02 12

Також просимо підтримати соціально-екологічну акцію «Роздільний суботник» громадської організації «Друге життя». В рамках акції буде проведено захід «Здай макулатуру – підтримай роздільні суботники», який заплановано на 21 березня 2018 року.

Контактна особа: Хрутьба Андрій (тел. 093 6000895)

 

Керівникам навчальних закладів

Терміново!

Доводимо до Вашого відома, що до відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Солом'янської районної в м. Києві державної адміністрації надійшли безкоштовні путівки для дітей пільгових категорій (діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, малозабезпечені, діти, загиблих в АТО та при виконанні службових обов'язків) до
МДЦ «Артек» (Пуща-Водиця) з 16.03.2018 до 05.04.2018 року  та до
ДП УДЦ «Молода гвардія» з 15.03.2018 до 04.04.2018 року. Просимо опрацювати  питання направлення дітей пільгових категорій на відпочинок.         

Довідки за номером телефону: 207 09 10. 

 

Керівникам навчальних закладів

Доводимо до Вашого відома, що в Юридичному ліцеї імені Ярослава Кондратьєва Національної академії внутрішніх справ відбудеться День відкритих дверей 17 березня 2018 року о 10.00 за адресою:
просп. Повітрофлотський, 53.

Запрошуються учні 9 класів загальноосвітніх закладів освіти  для участі в даному заході.

 

До уваги керівників ЗНЗ №№: 60, 67, 71, 74, 166, 173, 221, ФПЛ, в(з)3, "Престиж", ТЛ НТУУ "КПІ"

Скачать

Керівникам закладів освіти району!

 

Терміново до 15.00 07.03.2018 року надати інформацію про кількість вчителів- предметників (із зазначенням предметів викладання), які будуть працювати у 2018- 2019 навчальному році в 1-х класах до відділу по роботі з персоналом управління освіти на електронну адресу: ruo204@ukr.net та в паперовому вигляді.

 

 

До уваги керівників  закладів освіти комунальної форми власності (ЗЗСО/ЗДО/ЗПО)!

Терміново ознайомитись з листом КП «Інформатика» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 03.03.2018 № 356-174 та особисто заповнити електронну анкету по підпорядкованому Вам закладу освіти.

Інформацію про виконання надати на електронну адресу: ruo6113@i.ua до 13.03.2018

Скачать

Інформація
про аварійні служби  міста та управління освіти Солом’янського району
(аварійне відключення від теплопостачання, газопостачання, електропостачання)

 

Назва служби відповідального  органу

Телефон

1.

Обслуговування внутрішніх електромереж та електрощитових - ТОВ «Енергосервіс»

581-25-09

2.

Обслуговування внутрішніх сантехнічних мереж (систем опалення, гарячого водопостачання, каналізації) - ТОВ «Енергосервіс»

581-25-09

вихідні дні: 067-688-27-82

3.

Обслуговування МІТП та теплових лічильників – ТОВ «Енергосервіс»

581-25-09

вихідні дні: 067-688-27-82

4.

Аварійна служба ПАТ «Київенерго»:                             - кабельні мережі (зовнішні)

15-88

5.

Аварійна служба ПАТ «Київенерго»        диспетчерські зовнішніх теплових мереж:                                       РТМ «Центр»                                                              РТМ «Голосієво»                                                        РТМ «Святошино»                                                                            

 

287-67-23                281-28-38                    287-83-41(40)

6.

Аварійна служба АК «Київводоканал»             (зовнішні мережі):                                                              - Залізничний р-н                                                                - Жовтневий р-н

                                                                                             528-20-74                  458-19-90             

7.

Аварійна служба Міськканалізації (зовнішні мережі)

424-05-47

8.

Служба «Київгаз»

495-04-04

 

 

 

До уваги керівників навчальних закладів Солом’янського району!

Скачать

До уваги керівників навчальних закладів Солом’янського району!

Скачать

Скачать

До уваги керівників навчальних закладів Солом’янського району!

Керівникам_про_кадрові_накази-18

До уваги керівників ЗНЗ!

Скачать

До уваги керівників ЗНЗ!

http://don.kievcity.gov.ua/news/7268.html

Скачать Наказ

 

До уваги керівників навчальних закладів Солом’янського району!

Скачать

Керівникам навчальних закладів

Скачать

 

Керівникам навчальних закладів

Доводимо до Вашого відома, що 01 березня 2018 року о 15.00 у Навчально-науковому інституті №3 Національної академії внутрішніх справ за адресою: м. Київ, вул. Колекторна, 4 (станція метро Бориспільська) відбудеться День відкритих дверей.

Запрошуються учні 11 класів  закладів освіти Солом’янського району  для участі в даному заході.

Телефон для довідок: 561-18-20;561-18-86; 561-18-39

 

 

До уваги керівників навчальних закладів Солом’янського району!

На виконання протоколу № 1 Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), листа Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 11.10.2018 № 063-264, з метою попередження виникнення спалаху на кір у місті Києві та масового розповсюдження грипу і гострих респіраторних вірусних інфекцій, починаючи з 26 лютого 2018 року щоденно до 9.00 надавати до Управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації інформацію по закладам середньої освіти, згідно з таблицею, на електронну адресу: bugera.galina@ukr.net (Бугері Г.О.).

Всього учнів по

Кількість відсутніх учнів у ЗЗСО

Кількість

всього

% від загальної кількості учнів

З них, відсутніх

 ЗЗСО району

За станом здоровя

% від загальної кількості учнів

Не щеплених на кір учнів

% від загальної кількості учнів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівникам навчальних закладів

На виконання п.2 розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 09.08.2011 № 1408 «Про здійснення оперативного моніторингу енергоспоживання бюджетними установами м. Києва» комунальне підприємство «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних будівлях м. Києва» (надалі КП «ГВП») здійснює постійний аналіз даних енергоспоживання з метою забезпечення раціонального енерговикористання.

Прошу доручити особам, відповідальним за здійснення оперативного моніторингу енергоспоживання в закладах освіти, забезпечити своєчасне внесення інформації щодо споживання теплової, електричної енергії, холодної води та внутрішніх температур в приміщеннях два рази на тиждень (щопонеділка та щоп’ятниці).

 

До уваги керівників ЗНЗ!

З метою забезпечення дітей пільгових категорій (сироти, позбавлені батьківського піклування, малозабезпечені) шкільною формою просимо терміново до 23.02.2018 до 12-00 надати інформацію на електронну адресу за вказаною формою:

№ ЗакладуПІБ дитини (повністю)КатегоріяКлас
    

 

 

Керівникам навчальних закладів

Доводимо до Вашого відома, що 16 березня 2018 року о 15.00 в Інституті Управління державної охорони Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: м. Київ, вул. Петра Болбачова, 8 відбудеться День відкритих дверей.

Запрошуються учні 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів освіти  для участі в даному заході. (Для входу на територію Інституту з собою мати паспорт).

 

Також просимо сприяти співпраці викладачів  Інституту Управління державної охорони Київського національного університету імені Тараса Шевченка у проведенні профорієнтаційних заходів на базах навчальних закладів освіти району.

 

 

Керівникам навчальних закладів району                                   

Відповідно до наказу управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації від 01.02.2018 № 64-к «Про відповідальність керівників за виконання Закону України «Про зайнятість населення» в навчальних закладах Солом’янського району» управління освіти надає:

 • зразок заповнення звітності за формою № 3-ПН( Додаток 1);
 • адреси Солом’янської районної філії Київського міського центру зайнятості (для подання форми №3-ПН):

Відділ взаємодії з роботодавцями Солом'янського Центру зайнятості (надання звітності)

електронна адреса:  robotsolom@ukr.net

адреса: м. Київ, вул. Жилянська 47-Б, (4 поверх, каб.412), телефон: 277-37-08

 Додатки

 

Всім керівникам закладів:

Надати  відомості про необхідні об’єми капітальних ремонтів  на 2019 рік  (до 15 березня 2018 року) до управління освіти, каб. 101 в друкованому вигляді з печаткою і підписом керівника закладу.

Скачать

 

Керівникам навчальних закладів

Скачать

 

До уваги

керівників закладів загальної середньої освіти!

 

         Просимо терміново надати інформацію щодо проходження працівниками ЗЗСО медогляду в 2018 році на електронну адресу 2423705@ukr.net  (конт. особа - Тетяна Кулікова, (044) 242-37-05, каб.207) до 15.02.2018

за наданою формою:

 

 

Загальна кількість працівників

(чоловіки, жінки)

Адміністрація, (кількість-

чоловіки,

жінки)

Викладачі, учителі, вихователі, (кількість-

чоловіки, жінки)

Медичний персонал

(кількість-

чоловіки, жінки)

Працівники харчоблоків*

(кількість-

чоловіки, жінки)

Інший педагогічний та технічний персонал

(кількість-

чоловіки, жінки)

 

 

 

 

 

 

 

* Інформація потрібна тільки від гімназії-інтернату № 13, інтернату № 17, школи «Надія», початкової школи № 310.

 

Керівникам навчальних закладів

На виконання п.2 розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 09.08.2011 № 1408 «Про здійснення оперативного моніторингу енергоспоживання бюджетними установами м. Києва» комунальне підприємство «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних будівлях м. Києва» (надалі КП «ГВП») здійснює постійний аналіз даних енергоспоживання з метою забезпечення раціонального енерговикористання.

Прошу доручити особам, відповідальним за здійснення оперативного моніторингу енергоспоживання в закладах освіти, забезпечити своєчасне внесення інформації щодо споживання теплової, електричної енергії, холодної води та внутрішніх температур в приміщеннях два рази на тиждень (щопонеділка та щоп’ятниці).

 

Керівникам навчальних закладів

 

         Просимо Вас до 19.02.2018 року подати інформацію на електронну адресу sella@email/ua   або в паперовому вигляді Сіренко О.Л. (каб 205):

 •  про наявність та стан локальних і об’єктових систем оповіщення згідно із таблицею:

№ НЗ

адреса

тип сирени

кількість, шт.

рік випуску

технічний стан

 

 

 

 

 

 

 

 • про наявність засобів індивідуального захисту (протигазів) згідно із таблицею:

№ НЗ

адреса

назва проти-

газу

кількість,

шт.

рік випуску

технічний стан та місце зберігання

телефон та ПІБ відповідальної особи

 

 

ПМГ-2

200

1985

справний, знаходиться в 11 ящиках, зберігається у виробничому корпусі № 3

 

 

Керівникам навчальних закладів

Скачать

 

Керівникам навчальних закладів

Доводимо до Вашого відома, що 08.02 та 17.02.2018 року з 14.00 до 15.00 запрошуються учні 8 – 11 класів відвідати  Дні відкритих дверей у Державному навчальному закладі «Київське регіональне вище професійне училище будівництва» за адресами:

 • м. Київ, вул. Маричанська, 4;
 • м. Київ, вул. Бастіонна, 9.

На території навчального закладу (за адресою м. Київ, вул. Стельмаха,5) розташований музей професійно-технічної освіти м. Києва. Екскурсії безкоштовні, дата та час відвідування за домовленістю. Замовлення екскурсій за тел. 257-40-42.

 

До уваги керівників ЗНЗ!

Умови_проведення військово-спортивного національно-патріотичного заходу серед учнівської молоді міста Києва, присвяченого 100-річчю Бою під Крутами

 

До уваги керівників закладів освіти!

Просимо терміново ознайомитись із листом МОНУ від 30.11.2017 № 1/9-650 та наказом МОНУ № 1649 від 21.12.2018.

 

 

До уваги керівників закладів освіти!

Просимо терміново до 01.02.2018 надати списки за наданою формою (у паперовому вигляді з печаткою) всіх працівників ЗЗСО та ЗДО, які мають проходити медогляд у 2018 році:

з/п

ПІБ працівникаПосада працівникаДата Останнього медоглядуПримітка
     
     

Інформацію надавати до каб. 205, 207

 

До уваги керівників ЗНЗ!

Терміново надати інформацію до 25.01.2018 за формою, що додається до каб. 204 в паперовому та електронному вигляді ruo204@ukr.net

Скачать

 

До уваги керівників закладів освіти

03.02.2018 року Київським центром дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання планується проведення міського військово-спортивного національно-патріотичного заходу серед учнівської молоді м. Києва, присвяченого 100-річчю бою під Крутами.

Просимо долучитися до участі у даному заході.

Звертаємо Вашу увагу, що для участі в заході потрібно надати медичну довідку.

Скачать УМОВИ_бій_під_Крутами.doc

  

 

До уваги керівників навчальних закладів Солом’янського району!

Скачать наказ всім

На виконання протоколу № 1 Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), листа Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 11.10.2018 № 063-264, з метою попередження виникнення спалаху на кір у місті Києві та масового розповсюдження грипу і гострих респіраторних вірусних інфекцій, починаючи з 12 січня 2018 року щоденно до 9.00 надавати до Управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації інформацію по закладам середньої освіти, згідно з таблицею, на електронну адресу: 2423705@ukr.net (Куліковій Т.В.).

Всього учнів по

Кількість відсутніх учнів у ЗЗСО

Кількість

всього

% від загальної кількості учнів

З них, відсутніх

 ЗЗСО району

За станом здоровя

% від загальної кількості учнів

Не щеплених на кір учнів

% від загальної кількості учнів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До уваги керівників закладів дошкільної освіти та шкіл -дитячих садків!

Просимо надати статистичний звіт за формою 85- К "ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ЗА 2017 РІК".

Прохання звіт надати до 19.01.2018 до управління освіти в каб.205 в 3 - х екземплярах.

Скачать 85_k_16.doc

Скачать Роз'яснення_85-к.doc

 

До уваги

керівників загальноосвітніх навчальних закладів та

шкіл-дитячих садків!

 

          Терміново до 05.01.2018 на E-mail: 2423705@ukr.net надати інформацію за 2017 рік  відповідно до наведених форм

                                                                                                                                                                                                 

Інформація

щодо медичного забезпечення навчальних закладів та розподілу учнів на медичні групи

станом на 01.12.2017 року

 

 

№ з/п

Кількість ЗСЗО / ЗПО/ ЗВО

 

Загальна кількість учнів/ студентів

Кількість медичних працівників у штаті навчальних закладів, з них:

Розподіл учнів на  медичні групи за станом здоров’я

Лікар

Медична сестра

Інструктор ЛФК

Кількість учнів/ студентів основної групи

Кількість учнів/ студентів

підготовчої групи

Кількість учнів/ студентів спеціальної медичної  групи.

Кількість учнів/ студентів, які  відвідують  заняття в спеціальних медичних групах

Звільнені від занять фізичної культури

З них, мають статус інваліда

0,5

на ставку

0,5

на ставку

0,5

на ставку

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

 

Заклади середньої загальної освіти (ЗСЗО)

 

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                

 

 

 

Керівникам  загальноосвітніх навчальних закладів

      На виконання Указу Президента України від 19.12.2017 №46015 «Про оголошення в Україні  2018 року Роком реалізації правоосвітницького проекту «Я маю право!», відповідно до Плану заходів з реалізації правоосвітницького проекту «Я маю право!»   просимо щоквартально протягом 2018 року  надавати інформацію щодо  проведених   правоосвітницьких заходів у загальноосвітніх навчальних закладах Солом’янського району міста Києва.

      Інформацію за  IY квартал 2017 року просимо надіслати  до Науково-методичного центру  Коваленко Олені Василівні.

Скачать 1(1).pdf

Скачать 2.pdf

Скачать 3.pdf

Скачать 4.pdf

 

До уваги керівників закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти

Просимо в термін до 28.12.2017 на електронну адресу Ulyanuch81av@ukr.net  надати інформацію щодо участі в Програмі Київського міського голови «Безкоштовний спорт доступний кожному» в 2017 році та інформацію про облаштування спортивних майданчиків за Програмою Київського міського голови «Безкоштовний спорт доступний кожному» (якщо такі майданчики облаштовані у закладах освіти, додатково вказати вартість 1 спортивного майданчика).

 

Шановні керівники навчальних закладів: 46, 164, 221, 229, вечірньої змінної школи № 20!

На виконання листа Служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації від 06.09.2017 № 108/24-2680 з метою здійснення оновлення єдиного банку даних та контролю за дотриманням прав та інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, просимо терміново надати до служби у справах дітей:

 • інформацію про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які є учнями закладу згідно з додатком № 1;
 • інформацію про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які вибули з навчального закладу протягом 2016-2017 навчального року, були випускниками 2016-2017 навчального року згідно з додатком № 2;
 • психолого-педагогічні характеристики на дітей вказаної категорії, із зазначенням рівня засвоєння знань, умінь, навичок, досягнень у навчання, стану виконання домашніх завдань, пропусків занять та їх причин, характеру відносин з однолітками, рівня участі опікунів/піклувальників, прийомних батьків, батьків-виховатилів у навчанні та вихованні дітей.

 

До уваги керівників ДНЗ та ШДС!

Скачать

 

До уваги керівників навчальних закладів усіх форм власності!

Відповідно до Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу в начальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.08.2001 № 616, із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 07.10.2013 № 1365, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 24.10.2013 № 1809/24341, просимо надати до 09.01.2018 року до управління освіти (каб. 206) звіт про травматизм під час навчально-виховного процесу в навчальному закладі за підсумками 2017 року за формою НВ.

Скачать Звіт_про_дитячий_травматизм

Скачать форму дорослий травматизм

 

До уваги керівників ДНЗ та ШДС!

На виконання листа Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 08.12.2017 № 063-11933 просимо до 20.12.2017 в 205 каб. надати інформацію про кількість дітей в закладі,  хворих на цукровий діабет, фенілкетонурію, лактозну недостатність та непереносимість глютену за таблицею, що додається.

Інформацію прохання надати виключно в друкованому вигляді за підписом керівника закладу.

Скачать ДОДАТОК_захворюваність_дітей.xlsx

 

 
Шановні керівники!
 
     Просимо надати статистичний звіт за формою 1-ЗСО «Про продовження навчання для здобуття повної загальної середньої освіти 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів».
     Звіт надати 13.12.2017 до управління освіти в паперовому вигляді до каб.209 та на електронну пошту sudarenko@ukr.net.
 

 

Шановні керівники!

        

     До органів місцевого самоврядування надходять численні скарги щодо збору грошей готівкою у навчальних закладах району, що є грубим порушенням діючого законодавства у сфері освіти.

     До Солом’янської районної в місті Києві державної  адміністрації надійшло  звернення щодо неправомірних дій директора спеціалізованої школи-дитячого садка «Золотий ключик» м. Києва  Демченко Л.В.

     З метою з’ясування фактів, що викладені у зверненні, управлінням освіти Солом’янської районної в місті Києві державної  адміністрації було видано наказ від 09.11.2017 № 366 «Про створення комісії для перевірки управлінської діяльності керівника спеціалізованої школи-дитячого садка «Золотий ключик» м. Києва Демченко Л.В.».

     Результати перевірки засвідчили, що факти, викладені у зверненні, підтвердилися, зокрема:надаються додаткові освітні послуги з англійської мови та хореографії, які проводяться у групових приміщеннях  та музичній залі, без оформлення договору оренди, кошти збираються готівкою, не погоджений розклад занять, як наслідок - перевантаження дітей навчальними заняттями,відсутня інформація для батьків щодо надходження та використання бюджетних та позабюджетних коштів.

     Департаментом освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 04.12.2017 № 832к оголошено догану директорові ШДС «Золотий ключик» Демченко Л.В.

     Просимо Вас неухильно дотримуватись вимог законодавства у сфері освіти, надходження та використання коштів.

 

 

До уваги керівників навчальних закладів!

У зв'язку з погіршенням погодних умов, з метою попередження травматизму мешканців району, просимо вжити дієвих заходів щодо посипання сумішшю піску та солі місць пересування учасників навчально-виховного процесу та проїзду транспортних засобів.

 

До уваги керівників навчальних закладів!

Просимо розмістити плакат на інформаційному стенді навчального закладу для ознайомлення учнів, батьків та відвідувачів закладу!

 

До уваги керівників навчальних закладів!

В 2017 році підрозділами ПАТ «Київенерго» на території навчальних закладів району проводились ремонтні роботи на теплових мережах. Просимо адміністрацію навчальних закладів повідомити про не відновлення благоустрою після закінчення аварійних робіт.

Інформацію надати до 08.12.2017 на електронну адресу: 2422186@ukr.net

 

Керівникам навчальних закладів

Доводимо  до  Вашого  відома,  що  9  грудня  2017  року  з  11.00 до 15.00 відбудеться  День  відкритих  дверей  у  конференц залі  І корпусу ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» за адресою: просп. Перемоги 54/1, ст. м. «Шулявська». Запрошуються учні 10 – 11 класів і вчителі  загальноосвітніх навчальних закладів Солом'янського району м. Києва для участі в даному заході.    

 

До уваги керівників загальноосвітніх навчальних закладів! (крім шкіл-інтернатів та приватних ЗНЗ)

         Просимо надати інформацію щодо забезпечення навчальних закладів медичними працівниками відповідно до штатних розписів на електронну адресу 2423705@ukr.net  (конт. особа - Тетяна Кулікова, (044) 242-37-05, каб.207) до 11.12.2017 за наданою формою:

 

Інформація щодо забезпечення ЗНЗ _________________________________

медичними сестрами станом на грудень 2017 року

 

Загальна кількість учнів

Кількість ставок медичних сестер згідно із штатним розписом

Кількість заповнених ставок (фактично)

Кількість, працівників (фактично),

ПІБ,

конт. тел.

Освіта (заклад, який закінено та рік закінчення)

Стаж роботи на даній посаді

Курсова перепідготовка

Атестація

Вакансії (кількість ставок)

Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шановні керівники навчальних закладів (ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ) Солом’янського району міста Києва!

Просимо Вас ознайомитися та взяти до уваги інформацію про профілактичні заходи щодо захворювань на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, а також неблагополучну епідемічну ситуацію щодо захворюваності на гострі кишкові інфекції, пов’язані з харчовим та водним факторами передачі збудника інфекції.

Скачать лист_1.pdf

Скачать лист_2.pdf

 

 

Керівникам навчальних закладів

На виконання листа Департаменту освіти  і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 27.11.2017 № 063-11404 просимо терміново активізувати роботу з направлення дітей пільгових категорій на відпочинок та оздоровлення до ДП «Молода Гвардія» з 06.12.2017 до 26.12.2017, ДПУ «МДЦ «Артек» з 05.12.2017 до 25.12.2017,   ЛОК «Верховина» (Івано-Франківська область,  смт. Верховина) в період з 20.12.2017 до 02.01.2018.

Також повідомляємо про можливість відпочинку та оздоровлення для дітей у ТОВ «КОЦ «Пролісок» (Конча-Заспа) у період з 27.12.2017 до 09.01.2018.

 За додатковою інформацією звертатися до відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Солом'янської районної в м. Києві державної адміністрації за номером телефону: 207 09 10.

Скачать лист.pdf

 

Шановні директори навчальних закладів Солом’янського району міста Києва!

Просимо Вас 27 листопада 2017 року до 18:00 отримати талони на придбання взуття для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в управлінні освіти Солом’янської РДА (вул. Пітерська, 12, каб. 207, контактна особа - Тетяна Кулікова).

 

До уваги керівників ДНЗ та ШДС!

З метою моніторингу забезпечення логопедичною допомогою дітей з порушеннями мовлення в закладах дошкільної освіти просимо надати інформацію до 01.12.2017 за таблицею:

ЗДО

Всього дітей віком 3-6(7) років

З них виявлено порушення мовлення

З них отримують логопедичну допомогу

Чи є посада вчителя –

логопеда в закладі

в

ЗДО

в

логопунктах

в медичних установах

приватно

не охоплені

за штатом

фактично

вакансія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформацію надати в каб. 205 до 01.12.2017 в друкованому вигляді за підписом керівника закладу.

 

До уваги керівників навчальних закладів Солом'янського району!

Відповідно до Указу Президента України від 26 листопада 2016 року №523/2016 «Про заходи у зв'язку з 85-ми роковинами Голодомору в Україні,-геноциду Українського народу», окремого доручення голови Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. від 22.11.2017 №108/17567 та з метою гідного вшанування пам'яті жертв геноциду Українського народу – Голодомору 1932-1933 років в Україні, вчиненого тоталітарним репресивним сталінським режимом, а також голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років в Україні, забезпечення належної організації та проведення у 2017 році заходів до Дня пам'яті жертв голодоморів, просимо забезпечити 25 листопада 2017 року приспущення Державного Прапора України із чорними стрічками на будівлях навчальних закладів Солом'янського району міста Києва, обмежити проведення заходів розважального змісту, провести о 16.00 загальнонаціональну хвилину мовчання та провести Загальноукраїнську акцію «Засвіти свічку» на території Солом'янського району міста Києва.

 

Керівникам навчальних закладів

Відповідно до листа КИЇВСЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ БУДІВНИЦТВА І КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА від 15.11.2017 року №374 повідомляємо, що 22.11.2017 року з 15.00 до 17.00 відбудеться День відкритих дверей у Київському професійному ліцеї будівництва і комунального господарства за адресою: м. Київ, вул. Клавдіївська, 24 тел. (044) 224-87-67, 424-62-54.  Запрошуються учні 8,9,11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району м. Києва для участі у даному заході.

 

Шановні директори загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва!

Пропонуємо Вам отримати  інформаційний матеріал щодо Пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року (вул. Пітерська, 12,  каб. 207, контактна особа - Тетяна Кулікова)

Скачать Додаток.pdf

 

Керівникам  навчальних закладів!

1. Відповідно до ст. 30 Закону України «Про освіту» нагадуємо про  необхідність оприлюднити на своїх веб-сайтах фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством.

 

2. На виконання наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 03.10.2017 № 929 «Про шкільну форму» та наказу управління освіти Солом’янської районної місті Києві державної адміністрації від 09.10.2017 № 335 «Про шкільну форму» нагадуємо, що до 01.12.2017 року необхідно провести обговорення питання доцільності використання здобувачами освіти шкільної форми з представниками органів самоврядування закладу освіти.

Про результати обговорення повідомити управління освіти (каб.208) до 04.12.2017

3. Згідно з підпунктом 13 пункту 3 розділу XII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про освіту» (далі Закон) переоформлення установчих документів закладів освіти з метою приведення їх у відповідність із цим Законом здійснюється протягом п’яти років з дня набрання чинності цим Законом.

З метою надання пропозицій до Департаменту освіти і науки, молоді та спорту щодо реорганізації закладів освіти району просимо надати свої пропозиції щодо реорганізації підвідомчих закладів (зміна статусу, типу) та приведення їх установчих документів у відповідність із Законом (2018- 2022роки).

Пропозиції по даному питанню надати до управління освіти (каб.208) до 15.12.2017.

4. Просимо взяти до уваги та виконання пункт 2 статті 39 розділу XII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про освіту» що рішення педагогічної ради закладу загальної середньої освіти вводяться в дію рішенням керівника закладу.

До уваги керівників закладів освіти району, а саме:

ЗНЗ №№164, 187, Взш №3, ШДС «Золотий ключик», ДЮСШ № 5, ДЮСШ № 12, НВК, ПДЮТ.

ДНЗ №№10, 191, 225, 255, 334, 344, 432, 460, 477, 624, 625, 630, 687, 714, 716 терміново надати інформацію на електронну адресу bugera.galina@ukr.net до 15 год. 00 хв. 21.11.2017 року за підписом директора за наданою формою.

Заклад

Внутрішній протипожежний водогін перебуває у непрацездатному стані

/так чи ні/.

Зазначити, скільки пожежних кранів перевірено та визнано в робочому стані

Внутрішній протипожежний водогін не забезпечений відповідним інвентарем

/забезпеч./не забезпеч./ (зазначити яким саме не забезпечені, чи направлено заявку до УО та коли)

Електромережа експлуатується з порушенням вимог Правил пожежної безпеки України

/так чи ні/

(зазначити, про які саме порушення йде мова у Приписі Солом’янського РУ ГУ ДСНС України у м.Києві)

Стіни на шляхах евакуації оздоблені горючими матеріалами

/так чи ні/.

 У разі наявності горючих матеріалів, що планується зробити для усунення цього зауваження

Встановлені глухі металеві грати

/так чи ні/.

Якщо встановлено, що планується зробити для усунення цього зауваження

Не забезпечені первинними засобами пожежогасіння

(зазначити:скільки вогнегасників у наявності, скільки з них потребують повірки/перезарядки)

/так чи ні/

       

Шановні керівники навчальних закладів!

Терміново до 15-00 17.11.2017 керівникам ЗНЗ:  164; 318; Ерудит; 46; 67; 166; 229; 7 та ДНЗ: 397;  383; 478; ПШ: "Олімпік"; НВК здати акти обстеження технічного стану будівель і споруд на електронну адресу bugera.galina@ukr.net та паперовому вигляді у каб. 206.

Скачать Акт_перевірки_техн._стану_Навч._заклад.doc

 

Шановні керівники навчальних закладів!

Розслідування нещасних випадків, що сталися з дітьми, невиробничого характеру підлягають випадки:

-ДТП;

-Падіння (з висоти);

-Утоплення;

-Спричинені електричним струмом, випромінюванням, тиском, дією диму, вогню, полум'я, жаром, гарячими речовинами, отруйними речовинами, алкоголем;

-Навмисне самоушкодження;

-Напад з метою вбивства чи нанесення ушкоджень;

-Дії, передбачені законом та військовими операціями.

 

ЖУРНАЛ реєстрації нещасних випадків невиробничого характеру

№ п\п

Прізвище, ім’я,

по-батькові потерпілого,

рік народження.

Професія, посада або рід занять

Адреса потерпілого

Місце, де стався нещасний випадок

Дата і час травмування

Дата звернення до лікувально-профілактичного закладу

Подія, що призвела до нещасного випадку

Діагноз

Дата видачі акта за формою НТ і підпис особи, яка його отримала

 

Шановні керівники навчальних закладів!

 

Нагадуємо Вам про надання інформації до управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: вул. Пітерська, 12, каб. 207( або на ел.пошту: 2423705@ukr.net) щодо ведення обліку (відвідання) дітей шкільного віку та учнів до 18.11.2017.

 

До уваги керівників навчальних закладів комунальної форми власності (знз/днз/пнз)!

Терміново особисто ознайомитись з листом Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська адміністрація) від 06.11.2017 № 075-2208 та вжити необхідні заходи щодо доступу до навчальних закладів працівників КП «Інформатика» для виконання комплексу робіт із забезпечення працездатності та підвищення функціональності системи відеоспостереження м. Києва.

Скачать Лист(1).pdf

 

До уваги керівників навчальних закладів!

Список електронних адресів районних управлінь освіти міста Києва

№ з\п

Назва району

Електронна адреса

1.

Голосіївський

golosiiv4ruo@ukr.net

2.

Дарницький

uo-drda@ukr.net

3.

Деснянський

ruodesn@ukr.net

4.

Дніпровський

dniprovsk_osvita@ukr.net

5.

Оболонський

obolon-mail@i.ua

6.

Печерський

education@ pechrda.gov.ua

7.

Подільський

podil_osvita@ukr.net

8.

Святошинський

svyatoshinruo@ukr.net

9.

Солом’янський

2422171@ukr.net

10.

Шевченківський

рriyom_shevruo@ukr.net

Шановні керівники!

З 10.11.2017 буде проводитись планова перевірка внутрішніх пожежних кранів та гідрантів відповідно до додатку. Просимо співпрацювати з працівниками ДСНС.

Скачать додаток.docx

 

Шановні керівники!

Відповідно до ст.30 ІІІ Розділу Закону України «Про освіту» просимо розмістити на офіційних сайтах навчальних закладів всю необхідну інформацію до 01.12.2017.

Особливо інформацію по п.3 (Заклади освіти, що отримують публічні кошти, та їх засновники зобов’язані оприлюднювати на своїх веб-сайтах кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством). Також дану інформацію за підписом керівника надати до 29.11.2017 до управління освіти (каб.208).

 

 

Просимо  терміново  в кабінеті  №202  РУО  забрати  листи  Служби у справах дітей  Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації для  підготовки та надання  інформації в термін до 17.11.2017 року.

 

 

Шановні керівники, просимо ознайомитись із документом і донести до персоналу!

Скачать 9596_1229319841.pdf

Шановні керівники, просимо ознайомитись із документом.

Скачать моніторинг_обява.docx

 

Відповідно до листа Солом'янського районного управління ГУ ДСНС України у м. Києві від 27.10.2017 № 21/2358 просимо надати інформацію до 12-00 30.10.2017 за наданою формою на електронну адресу tetyana-podolian@ukr.net

п/п

Назва навчального закладу, адресаКількість кран-комплектів, комплектація (вентиль, рукав, ствол, напівгайка)Кількість об'єктових пожежних гідрантів, які розташовані на території закладуПримітка
     

Керівникам ЗНЗ! Терміново!!!

Просимо надати інформацію до 12-00 26.10.2017 за наданою формою на електронну адресу rogova-alina@ukr.net

№, з/пПовне найменування закладу (за статутом)Ідентифікаційний кодАдреса, індексЛіцензований обсягВид освіти: початкова загальна освіта, базова загальна середня освіта, повна загальна середня освіта; дошкільна освіта 
       

 

Керівникам ЗНЗ!

Просимо провести у загальноосвітніх навчальних закладах району з 24.10.2017 по 27.10.2017 благодійну акцію по збору макулатури на підтримку Солом'янської районної організації товариства Червоного Хреста. Макулатуру потрібно зважити та запакувати. 

Всі організаційні питання просимо вирішувати з співробітником Червоного Хреста Тамарою Іванівною за тел. 068-604-12-69.

 

Керівникам закладів освіти району

На виконання листа Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 03.10.2017 № 063-9432 щодо листа ГУ ДСНС України у м. Києві від 28.09.2017 № 65/1/5216 з переліком навчальних закладів м. Києва, у тому числі Cолом'янського району, в яких виявлені порушення вимог законодавства у сфері пожежної безпеки, просимо надіслати на електронну адресу bugera.galina@ukr.net до 24.10.2017 року інформацію за підписом директора за наданою формою.

клад

Внутрішній протипожежний водогін перебуває у непрацездатному стані

/так чи ні/.

Зазначити, скільки пожежних кранів перевірено та визнано в робочому стані

Внутрішній протипожежний водогін не забезпечений відповідним інвентарем

/забезпеч./не забезпеч./ (зазначити яким саме не забезпечені, чи направлено заявку до УО та коли)

 

Електромережа експлуатується з порушенням вимог Правил пожежної безпеки України

/так чи ні/

(зазначити, про які саме порушення йде мова у Приписі Солом’янського РУ ГУ ДСНС України у м.Києві)

 

Стіни на шляхах евакуації оздоблені горючими матеріалами

/так чи ні/.

 У разі наявності горючих матеріалів, що планується зробити для усунення цього зауваження

Встановлені глухі металеві грати

/так чи ні/.

Якщо встановлено, що планується зробити для усунення цього зауваження

Не забезпечені первинними засобами пожежогасіння

(зазначити:скільки вогнегасників у наявності, скільки з них потребують повірки/перезарядки)

/так чи ні/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До уваги керівників навчальних закладів

 

Відповідно до листа Національної поліції України в Кіровоградській області  від 02.10.2017 № 3214/19-17 просимо до 15.00 19.10.2017  перевірити та повідомити за номером телефону 242 21 73 чи навчаються

гр. Жабо Нікіта Антонович, 25.02.2009 р. н., Казанцева Юлія Андріївна, 11.05.2006 р. н., Савіна Юлія Андріївна, Замкова Юлія Андріївна, 11.05.2006 р. н. у навчальних закладах Солом'янського району.

 

До уваги керівників ДНЗ № 712, 63, 197 ЗНЗ № 115, 144, 178, 7, 43, Ключик!

Прохання ознайомитись із документом!

Скачать Doc1(1).docx

 

До уваги керівників ЗНЗ №  142, 164, 20, Надія, Ключик, Відродження,

ДНЗ № 432,  649, Радість!

Для проведення тендерних закупівель на перезарядку вогнегасників у 2017 році надати уточнюючу інформацію про маркування вогнегасників, що потребують перезарядки

до 13.10.2017 на електронну адресу: tetyana-podolian@ukr.net

 

До уваги керівників навчальних закладів!

Просимо надати інформацію про зайнятість випускників 9 класів за формою до 18.10.2017 на електронну адресу: sudarenko@ukr.net та в паперовому вигляді до каб. 209.

 

Район

Кількість випускників 9 класів

Продовжують здобувати середню освіту

Працюють

Виїхали за межі міста, України

Інше*

У 10 класі

У вечірніх школах

У ВНЗ І-ІІ рівнів

У ПТНЗ

Екстерном

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*По кожній дитині, яка увійшла в стовпчик «Інше», надати детальну інформацію.

 

До уваги керівників навчальних закладів комунальної форми власності (знз/днз/пнз)!

Терміново особисто ознайомитись з листом Департаменту комунальної власності м. Києва від 22.08.2017 №062/10/19-8440, інформацією технічної підтримки системи ЄІС ДКВ (далі – ЄІС ДКВ), провести реєстрацію в ЄІС ДКВ та провести навчання і перевірку знань (під підпис) відповідальних осіб, визначених для роботи та надання звітності в ЄІС ДКВ. Взяти під особистий контроль подання  необхідної звітності в ЄІС ДКВ в визначені терміни. Інформацію щодо реєстрації, подання звітності та проведених навчань надати до управління освіти ( каб.№107) до 05.10.2017.

Скачать SCAN_20171003_145406961.pdf

Скачать 4348_1331532295(1).pdf

 

До уваги керівників навчальних закладів!

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 18.09.2017 №.1/9-504 "Щодо безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу", просимо провести позаплановий інструктаж з питань неухильного виконання

вимог техногенної і пожежної безпеки та надзвичайних ситуацій учасників освітнього процесу та надати до 27.09.2017  звіт за наданою формою до управління освіти каб. 206 або на електронну адресу bugera.galina@ukr.net

Навчальний заклад (ЗНЗ, ДНЗ, ПЗ)
КерівникиПрацівникиУчні/вихованці (у вигляді бесід)
   

 

До уваги керівників навчальних закладів!

Просимо надати до РУО (каб. 208) до 25.09.2017 інформацію про бажання перейти на самостійне самофінансування. Інформацію надавати в друкованому вигляді за підписом директора.

 

До уваги керівників навчальних закладів!

Прохання терміново надати інформацію за наданою формою в форматі Excel. Інформацію надати на електронну адресу: sudarenko@ukr.net до 22.09.2017.

Скачать додаток_(вар_2).xlsx

До уваги керівників навчальних закладів!

Повідомляємо, що з 27.09.2017 по 17.10.2017 року діти пільгових категорій можуть отримати безкоштовну путівку на відпочинок до ДПУ «Артек» (Пуща-Водиця).

Просимо довести до відома батьків дітей пільгових категорій інформацію про відпочинок в ДПУ «Артек».

За детальнішою інформацією звертатися за номером телефону:207 09 10

 

 

До уваги керівників навчальних закладів району!

Для проходження навчання і перевірки знань з питань пожежної безпеки просимо надати інформацію згідно вказаної форми до РУО каб. 206 до 22.09.2017.

Навчальний заклад

ПІБ посадової особи

Посада

 

 

директор

 

 

заступник директора

 

 

завгосп

 

Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів!

Просимо до 19 вересня подати до РУО( каб.207) статистичний звіт за формою № 77-РВК.

Скачать 77_rvk_11.doc

 

Керівникам навчальних закладів (ЗНЗ, ДНЗ)!

Просимо опрацювати лист ДОНМС, про результати інформувати РУО (каб.205, 208) до 29 вересня 2017 року.

Скачать Лист_ДОНМС_№_063-8234.pdf

 

Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів!

Просимо в термін до 15.09.2017 надати до кабінету 202 управління освіти інформацію зазначену в таблицях 1, 2, в термін до 20.09.2017 інформацію, зазначену в таблиці 3.

Скачать пільгові_категорії_АТО,_гуртки.docx

 

 

До уваги керівників дошкільних навчальних закладів!

Просимо надати до 14.09.2017 до каб. 206, 205 інформацію за підписом директора щодо дотримання вимог безпеки життєдіяльності, а саме: закріплення меблів, ігрового та спортивного майданчика тощо.

 

Керівникам закладів!

На виконання листа Департаменту комунальної власності місті Києва від 22.08.2017 №062/10/19-8440 при отриманні на електронну адресу закладу паролю необхідно терміново зареєструватись в Єдиній інформаційній системі Департаменту комунальної власності місті Києва(ЄІС ДКВ) в термін до 20.09.2017. Інформацію, необхідну для організації доступу до ЄІС ДКВ розміщено на сайті Департаменту за адресою : http:www.guku.gov.ua/звіти/ та http:www.guku.gov.ua /ЄІС ДКВ/, або за телефоном гарячої лінії – 202-61-00. Інформацію щодо реєстрації надати до управління освіти ( каб.№107)

 

Керівникам навчальних закладів (ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ)!

З 11.09.2017 починає працювати підрядна організація з технічної інвентаризації будівель та земельних ділянок.

Просимо забезпечити доступ представникам організації до шкільних приміщень.

 

Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів!

Просимо до 11.00 11 вересня 2017 року надати до РУО (каб.208) інформацію в друкованому вигляді за наданою формою.

Скачать Інформація_харчування_08.09.2017.docx

 

Керівникам навчальних закладів (ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ)!

Просимо до 12.00 06.09.2017 надати до РУО (каб. 107)  інформацію, зазначену у листі Департаменту комунальної власності м. Києва. Інформацію надати за підписом і печаткою директора навчального закладу.

Скачать 4348_1331532295.pdf

 

Керівникам навчальних закладів (ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ)!

Прохання надати до РУО до 13.00 05.09.2017 року інформацію за формою, що додається. Інформацію надавати друкованому або електронному вигляді (2424335@ukr.net)/

№ з/п

Найменування установи

Адреса розташування

Здійснення заходів з фарбування незмивною фарбою (так/ні)

Можливість перенесення зовнішньої камери в інше важкодоступне розташоване місце (так/ні)

Чи була викрадена камера (так/ні)

 

 

 

 

 

 

 

 

Для керівників навчальних закладів!

Прохання надати до РУО (каб.207) інформацію про дітей, які станом на 04.09.2017 без поважних причин не приступили до навчання у новому 2017-2018 навчальному році. Інформацію надати зідно з формою, що додається.

№ з/п

ПІБ дитини

Дата народження,

повних років

№ знз,

клас

Місце проживання

ПІБ батьків, контактні телефони

Причини відсутності дитини у школі

Заходи, які вживалися адміністрацією ЗНЗ, з метою повернення дитини до навчання

  

 

 

 

 

 

 

 

Для керівників навчальних закладів!

Скачать Терміново_на_сайт.docx

 

Керівники ЗНЗ №7, 43, 60, 67, 69, 71, 142, 221, 318, 279!!!
Терміново до 13-00 прийти з печаткою до управління освіти каб.№103 для підписання попередньо здійсненого висновку з візуального обстеження технічного стану будівлі даних навчальних закладів.

 

 

Шановні керівники ЗНЗ №12, 46, 52, 67, 71, 74, 161, 173, 174, 221, 229, 279, 318, інтернат №2, ВСШ №20, МПА - терміново до 13.00 отримати медикаменти в сш №149!!!

 

До уваги керівників навчальних закладів комунальної форми власності (знз/днз/пнз)!

Прохання терміново надати інформацію щодо забезпеченості навчальних закладів Інтернетом відповідно до наданої форми. Інформацію надавати на електрону адресу:  ЗНЗ/ПНЗ – RUO6113@i.ua;  ДНЗ – RUO205@i.ua.

Скачать Интернет.xlsx

 

До уваги керівників навчальних закладів!

Прохання отримати в каб.207 управління освіти талони на шкільну та спортивну форму для дітей пільгових категорій.

 

До уваги керівників навчальних закладів!

Просимо надати інформацію за формою до 30.08.2017 на електронну адресу: tetyana-podolian@ukr.net або до каб. 206.

 

Навчальний заклад

Адреса

Наявність зовнішніх водогонів на території навчального закладу (кількість)

Наявність дерев’яних конструкцій горищ         (в кв. м.)

Кількість вогнегасників, що потребує перезарядки у 2018 році

Порошкові

Вуглекислотні

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До уваги керівників навчальних закладів Солом'янського району!

Відповідно до Указу Президента України від 23.08.2004 №987/2004 «Про День Державного Прапора України», Указу Президента України від 15.05.2017 № 132 «Про відзначення 26-ї річниці незалежності України» та з метою формування у громадян почуття патріотизму, поваги і шанобливого ставлення до державних символів України просимо встановити 23-24 серпня 2017 року  Державний Прапор України на фасадах навчальних закладів Солом'янського району міста Києва.

 

 

До уваги керівників навчальних закладів

Для підготовки розпорядження КМДА на 2018 р. «Про продовження виконання робіт із запобігання виникненню аварійних ситуацій, пов’язаних з віковим станом дерев та виконанням доглядових робіт за кронами дерев», в термін до 17.08.2017 надати інформацію на електронну пошту 2422186@.ukr.net про наявність дерев на підлеглій Вам території за зразком:

 • Сухі, хворі і аварійні дерева (які потребують зняттю) _____шт.
 • Дерева, які потребують догляду за кронами (обрізці від омели, сухих та аварійних гілок)  ______шт.

 

До уваги керівників загальноосвітніх навчальних закладів!

         На виконання протоколу № 5, розширеного засідання Колегії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30.06.2017 просимо надати інформацію щодо забезпечення навчальних закладів медичними працівниками відповідно до штатних розписів на електронну адресу bugera.galina@ukr.net до 17.08.2017 за наданою формою:

 

Інформація щодо забезпечення ЗНЗ _________________________________ медичними сестрами станом на 16.08.2017

№ з/п

ЗНЗ

Кількість ставок медичних сестер згідно із штатним розписом

Кількість заповнених ставок (фактично)

Кількість працівників (фактично)

Вакансії (кількість ставок)

Примітка

 

 

 

 

 

 

 

ПРИКЛАД

 

СЗШ № 5

2,5

1,5

2

1

 

 

Інформація щодо забезпечення ЗНЗ _________________________________лікарями станом на 16.08.2017

 

№ з/п

ЗНЗ

Кількість ставок лікарів згідно із штатним розписом

Кількість заповнених ставок (фактично)

Кількість працівників (фактично)

Вакансії (кількість ставок)

Примітка

 

 

 

 

 

 

 

ПРИКЛАД

 

СЗШ № 5

2,5

1,5

2

1

 

 

 

Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів!

Просимо забезпечити участь у заходах до Дня Державного прапора України представників загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва (по 2 особи від закладу) у заході та направити на електронну пошту 2424335@ukr.net відповідну інформацію з метою надання її до Cолом’янської районної в місті Києві державної адміністрації а саме:  16-17.08.2017 списки учасників, вказавши їх прізвище, ім’я, по батькові.

         Збір учасників 23.08.2017 о 07.30 біля відділення поштового зв’язку № 1 (вул. Хрещатик, 22) на Майдані незалежності. При собі мати посвідчення особи.

         Відповідальна особа від управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації:

         Хмельницька Оксана Володимирівна – головний спеціаліст РУО, контактні телефони: 067-726-16-16, 093-374-50-44.

     

 

До уваги керівників закладів освіти району!

22 серпня 2017 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка відбудеться серпнева конференція педагогічних працівників (наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 16.06.2017 № 637 «Про проведення серпневої конференції педагогічних працівників «Нова українська школа – 2017-2018 н.р. Старт чи продовження поступу»).

Просимо керівників навчальних закладів вчасно пройти онлайн-реєстрацію на сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту для участі у заходах.

 

До уваги керівників закладів освіти району!

Просимо роздрукувати та заповнити в 3-х екземплярах Акт обстеження технічного стану будівель і споруд.

Заповнені Акти (за підписом керівника навчального закладу і печаткою) здати до 25.08.2017 в управління освіти (каб. 205, 206).

Скачать Акт_перевірки_техн._стану_Навч._заклад.doc

 

До уваги керівників загальноосвітніх навчальних закладів та шкіл-дитячих садків!

Просимо до 11.08.2017 надати до РУО (каб. 207) уточнені списки  дітей пільгових категорій (сироти, позбавлені батьківського піклування, малозабезпечені) з копіями довідок для дітей із малозабезпечених сімей для одержання шкільної т а спортивної форми.         

Офіційні веб-сторінки
Офіційний веб-сайт Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України
Офіційний веб-портал Київської міської влади
Державна інформаційна система електронних звернень громадян