На виконання п.2 розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 09.08.2011 № 1408 «Про здійснення оперативного моніторингу енергоспоживання бюджетними установами м. Києва»

На виконання п.2 розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 09.08.2011 № 1408 «Про здійснення оперативного моніторингу енергоспоживання бюджетними установами м. Києва» комунальне підприємство «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних будівлях м. Києва» (надалі КП «ГВП») здійснює постійний аналіз даних енергоспоживання з метою забезпечення раціонального енерговикористання.

Враховуючи період літніх канікул, прошу доручити особам, відповідальним за здійснення оперативного моніторингу енергозбереження в заклдах освіти, забезпечити внесення інформації щодо споживання теплової, електричної енергії, холодної води та внутрішніх температур в приміщеннях один раз на тиждень (щоплнеділка) в період з 04.06.2018 по 31.08.2018.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Офіційні веб-сторінки
Офіційний веб-сайт Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України
Офіційний веб-портал Київської міської влади
Державна інформаційна система електронних звернень громадян