Наша гордість!

Вітаємо ученицю 11 класу гімназії біотехнологій № 177 Даніелу Гайчук  з перемогою на Міжнародному конкурсі «The 38th Beijing Youth Science Creation Competition», який проходив 24-28 березня 2018 року у Китаї. За командний проект «Дослідження вмісту важких металів у рослинах і їх вплив на пірамідні нейрони в живих організмах» разом з Максимом Палладіним, учнем спеціалізованої школи № 124, Даніела отримала золоту медаль.

 

Блискуча перемога української команди на Міжнародній учнівській олімпіаді з екології

У м. Найробі (Кенія) завершилася Міжнародна учнівська олімпіада з екології, яка тривала із 4 по 11 квітня 2018 року. За перемогу в цьому престижному змаганні боролись представники різних країн світу, які надали для розгляд високоповажного журі понад 220 учнівських проектів.

Українська команда складалась із двох учасників, які гідно представила нашу країну. У її здобутку – 2 медалі!

Гран-прі (золоту медаль) виборов Валентин Фречка, учень 11 класу Сокирницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови Хустської районної ради Закарпатської області. Таку високу відзнаку отримав його інноваційний проект «Технологія виготовлення eco friendly паперу з опалого листя». Срібною медаллю олімпіади нагороджений Вячеслав Анцибор, учень 11 класу Політехнічного ліцею Національного технічного університету України«Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Захоплення у членів журі викликав його перспективний проект «Використання альтернативного джерела живлення та нової системи його охолодження для напівпричепів-рефрижераторів».

 

Офіційні веб-сторінки
Офіційний веб-сайт Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України
Офіційний веб-портал Київської міської влади
Державна інформаційна система електронних звернень громадян