Колегія управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації

Сучасний заклад освіти – це заклад освіти, в якому стають реальними дитячі мрії, творчі злети педагогів, надії батьків.
Але перш за все, сучасний заклад освіти – це безпечне освітнє середовище. 
Саме темі створення безпечного середовища була присвячена колегія управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. Забезпечення безпеки, недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, а у разі виникнення – правильне і своєчасне реагування – це один із критеріїв ефективності діяльності закладів освіти.
Актуальність питання охорони праці, пожежної та техногенно-екологічної безпеки, безпеки життєдіяльності з роками не зменшується, а навпаки, збільшується, що обумовлено зростаючою динамікою виникнення небезпечних ситуацій.
З керівниками закладів освіти були обговорені вимоги законодавства з цих питань, надані конкретні поради для вирішення проблемних ситуацій.
Окремий виступ був присвячений відносно новій темі для пересіченого громадянина, зміст якого кожен із нас не просто знає, а в більшості випадків стикався з цим явищем у дитинстві. Булінг – це агресивна поведінка щодо окремої особи або групи з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження.
Заключним етапом колегії стало проведення евакуації за умовним сигналом «УВАГА! ПОЖЕЖА!», яка продемонструвала готовність закладів освіти при виникнення надзвичайної ситуації діяти організовано, швидко. 
У роботі розширеної колегії управління освіти брали участь заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Олена Горпинченко, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Анатолій Ткач, заступник начальника районного управління Головного управління ДСНС України у м.Києві Руслан Кравченко.

 

 

Офіційні веб-сторінки
Офіційний веб-сайт Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України
Офіційний веб-портал Київської міської влади
Державна інформаційна система електронних звернень громадян