Зірвано харчування у школах

Шановна батьківська громадо!

Відповідно до інформації керівників закладів загальної середньої освіти Солом’янського району м. Києва 02.10.2018 ТОВ «ПОНТЕМ.УА» зірвано харчування у школах №№ 54, 159, 324, 164, 173, 174 у зв’язку із відсутністю кваліфікованих кадрів на харчоблоках даних закладів, що є порушенням п. 6.2.3 договору.

Управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації інформує, що 01 жовтня 2018 року товариство з обмеженою відповідальністю «ПОНТЕМ.УА» на виконання договорів про закупівлю послуг за державні кошти, укладених від 26.09.2018 із управлінням освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, розпочало надавати послуги із забезпечення гарячим харчуванням певних категорій здобувачів освіти у комунальних закладах загальної середньої освіти Солом’янського району міста Києва.

Бюджетом міста Києва в повному обсязі виділено кошти для організації якісного харчування учнів закладів загальної середньої освіти Солом’янського району, але ТОВ «ПОНТЕМ.УА» порушило умови договорів, що було зафіксовано в актах, складених у закладах освіти.

Управління освіти вимагає від ТОВ «ПОНТЕМ.УА» терміново відновити харчування у вищезазначених закладах загальної середньої освіти Солом’янського району м. Києва та попереджає, що у разі ігнорування претензій та умов договорів, питання буде вирішуватись у судовому порядку.

Управління освіти і надалі буде виборювати право на якісне харчування учнів закладів загальної середньої освіти Солом’янського району міста Києва та постійно дбати про права здобувачів освіти.

 

                                                                 

                                                                   Управління освіти Солом’янської

                                                    районної в місті Києві

                                                      державної адміністрації

 

 

Офіційні веб-сторінки
Офіційний веб-сайт Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України
Офіційний веб-портал Київської міської влади
Державна інформаційна система електронних звернень громадян