До уваги батьків та представників ЗМІ!

Шановні батьки та представники ЗМІ!

У мережі поширюються чутки про рейдерське захоплення приміщення гімназії-інтернату № 13 на вул. Новопольовій, 106. Ця інформація абсолютно не відповідає дійсності та не відображає реальний стан справ. Ми розуміємо схвильованість батьків, але просимо штучно не створювати конфлікт і з розумінням поставитися до ситуації. Солом’янська адміністрація має на меті створити якісні умови навчання для усіх дітей району.

У вересні розпочнеться капітальна реконструкція з добудовою школи № 22 на просп. Відрадному, 36 В, яка орієнтовно триватиме до грудня 2018 року.  Після капітальної реконструкції стара школа стане найсучаснішою на Відрадному і зможе прийняти більшу кількість дітей. Представники управління освіти Солом’янської РДА вивчали варіанти найближчих шкіл, у які можна було б перевести діток школи на цей  період і їм не довелося б далеко добиратися.

Серед можливих варіантів розглядалися приміщення декількох навчальних закладів, а саме: спеціалізованої школи № 173 (просп. Відрадний, 20), середньої загальноосвітньої школи № 174 (вул. Героїв Севастополя, 43), середньої загальноосвітньої школи № 54 (вул. Академіка Білецького, 7), середньої загальноосвітньої школи № 12 (вул. Зелена, 12) та гімназії-інтернату № 13  (вул. Новопольова, 106).

Проектна потужність СШ № 173, СЗШ № 174, № 54 не дозволяє розмістити учнів СЗШ № 22 на період реконструкції навчального закладу.

Оскільки, батьки гімназії-інтернату № 13 висловили категоричні заперечення з приводу навчання інших діток, цей варіант наразі не розглядається.

Питання, де будуть навчатися діти зі школи № 22 на час реконструкції приміщення,  вирішується.

Офіційні веб-сторінки
Офіційний веб-сайт Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України
Офіційний веб-портал Київської міської влади
Державна інформаційна система електронних звернень громадян