День української мови та писемності в закладах освіти Солом'янського району

Як школа №324 відзначала  ювілей - 20 років Дню української писемності та мови. До цього красивого свята у нас в школі 9 листопада було оголошене святковим днем української символіки (фото №2,3,4), працювала виставка творчих робіт учнів (№1), цікаві виховні години: "Звеселяйся, наша мово!" (№7); Творча зустріч з відомим українським поетом та кінорежисером Тарасом Унгуряном.

 

Традиційно у спеціалізованій школі №  173 відбулася  низка заходів, спрямованих на відзначення Дня української писемності та мови.
9 листопада з нагоди Дня української писемності і мови вчителі української мови та літератури школи залучили учнів 9-11 класів  до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності.

У цей день відбулися літературні читання «Прийшов поет – і задзвенів рядок». Своїми творчими напрацюваннями поділились юні поети, прозаїки, які  читали власні твори про любов до рідної землі, про сім’ю, про природу, звучала поезія філософського змісту, вірші про перше почуття - кохання.

Усі учні школи взяли участь у шкільному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика. 

9 листопада в Авіакосмічному ліцеї ім. І.Сікорського НАУ м. Києва відбулися заходи з нагоди Дня української писемності та мови, зокрема, усний журнал «Ми до Європи прагнемо, в котрій шанують слово кожного народу» з 202 групою, круглий стіл «Мовні обов’язки громадян» з 201 групою, а також, учні ліцею провели радіогазету «Людина без рідної мови все одно, що без серця».

Ліцеїсти підготували презентації. ЗокремаСолін Дмитро розповів чому День української писемності та мови святкується саме сьогодні, розповів про першого літописця Київської Русі Нестора Літописця, який є першим київським автором. ШигаєвКіріл та Соловей Даніла зробили підбірку висловів про українську мову.

Ліцей "Престиж"

Відео

 

 

 

 

 

 

Офіційні веб-сторінки
Офіційний веб-сайт Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України
Офіційний веб-портал Київської міської влади
Державна інформаційна система електронних звернень громадян