День українського добровольця.

14 березня, в Україні вперше відзначили День українського добровольця. Це свято присвячене усім тим, хто три роки тому не побоявся взяти в руки зброю і піти боронити рідну землю, та всім, хто протягом вже кількох сотень років завжди, коли виникає загроза для нашої України, сміливо йде в бій за її цілісність та незалежність.

17 березня 2017 року група бійців полку спеціального призначення  Національної гвардії України "Азов" за запрошенням адміністрації Авіакосмічного ліцею ім. І.Сікорського НАУ м. Києва відвідали ліцей, де учні разом із вчителями провели патріотичний захід «Їх подвиг врятував Україну». Перед учнями 8 класів виступили сержанти «Азову»: інструктори АТЕК «Север», «Леон», та парамедик «Бледный». Педагоги та учні навчальних закладів поспілкувались з бійцями, які стоять на захисті кордонів України. Воїни розповіли про те, чому вони вирішили стати добровольцями та чим наразі займаються зараз на базі «АТЕК».

Зустріч була дуже теплою: ліцеїсти підготували для бійців листи, малюнки та солодощі. Адміністрація ліцею подарувала воїнам на згадку футболки з логотипом Авіакосмічного ліцею. Підтримка молодого покоління для бійців є надважливою, адже саме в їх руках майбутнє тої України, яку вони зараз виборюють - вільної, соборної, величної.

 

Офіційні веб-сторінки
Офіційний веб-сайт Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України
Офіційний веб-портал Київської міської влади
Державна інформаційна система електронних звернень громадян