Про виконання чинного законодавства щодо проведення обов’язкових медичних оглядів працівників закладів освіти району

Про виконання чинного законодавства щодо проведення обов’язкових медичних оглядів працівників закладів освіти району від 02.07.2018

Скачать Наказ_291_від_02.07.2018.pdf

НАКАЗ

____02.07.2018___                                                                                              _291_

Про виконання чинного законодавства

щодо проведення обов’язкових

медичних оглядів працівників

закладів освіти району

 

На виконання статей 15, 21 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», статей 46 (відсторонення від роботи), 169 (обов’язкові медичні огляди) КЗпП України, постанови Кабінету Міністрів України від 23.05.2001 № 559 «Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним медичним оглядам, порядку проведення цих оглядів та видачі особистих медичних книжок», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 23.07.2002 № 280 «Щодо організації проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб» зі змінами, наказу Міністерства охорони здоров’я від 08.07.2013 № 583 «Про затвердження технічних описів бланків до деяких форм первинної облікової документації», з метою впорядкування проведення обов'язкових профілактичних медичних оглядів та запобігання виникненню і поширенню інфекційних хвороб

 

НАКАЗУЮ:

 

Керівникам закладів освіти району:

Довести до відома працівників ввірених закладів освіти, що управлінням освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації укладено договір з державним закладом «Спеціалізована медико-санітарна частина № 11 Міністерства охорони здоров’я України» (вул. Вадима Гетьмана, 3).

1.2. Забезпечити виконання чинного законодавства щодо здійснення обов’язкових попередніх (при прийомі на роботу) та періодичних профілактичних медичних оглядів працівників.

1.3. Довести до відома всіх працівників закладів освіти Правила проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб та план-графік їх проведення.

1.4. Взяти до уваги п. 11 «Порядку проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів та видачі особистих медичних книжок», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2001 № 559 щодо складання та погодженням з відповідним головним державним санітарним лікарем списку працівників, які повинні пройти цей огляд.

1.5. Забезпечити ведення журналу реєстрації особистих медичних книжок працівників  закладу освіти.

1.6. Не допускати до роботи працівників, які не пройшли обов’язкового профілактичного медичного огляду.

1.7. Наголосити працівникам закладів освіти про персональну відповідальність за проходження обов’язкового медичного огляду в установленому порядку та достовірність наданих даних медичної книжки.

1.8. Здійснювати контроль за проходженням працівниками обов’язкових медичних оглядів у встановлені терміни.

2. Контроль за виконанням даного наказу покласти на начальника відділу по роботі з персоналом Ткаченко Т. П., головного спеціаліста відділу розвитку загальної середньої освіти Бугеру Г. О. та головного спеціаліста відділу дошкільної освіти та безпеки життєдіяльності Глушак Т. П. згідно із розподілом  посадових обов’язків.


 

В. о. начальника                                     А. Рогова


 

Офіційні веб-сторінки
Офіційний веб-сайт Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України
Офіційний веб-портал Київської міської влади
Державна інформаційна система електронних звернень громадян