Консультація

Отримати консультацію
Жах -2 на вулиці, а в початковій школі 324 досі немає опалення
Питання:

Жах -2 на вулиці, а в початковій школі 324 досі немає опалення. Навіть не прогріте приміщення. Навіть невідомо коли включать. Навчаються в холоднючих класах маленькі дітки. Невже таке допустиме? 
Відповідь:

Доброго дня!

Через аварії на тепловій мережі було відсутнє опалення в спеціалізованій початковій школі № 324. Аварію 03.11.2017 було ліквідовано, опалення відновлено.

Майно придбане батьками яким чином використовувати у школі
Питання:

Батьки придбали майно для облаштування класу по програмі "Інтеллект". У школі грошей не було. Зараз директор школи наполягає на передачі майна на баланс школи у вигляді благодійного внеску. Якщо не буде передано, то в ультимативній формі виставлена умова або так, або забирайте. Батьки наполягают на передаванні у користування. Яким чином вирішити ситуацію. 
Відповідь:

Згідно з   наказом  Міністерства фінансів України від 02.09.2014 № 879 «Про   затвердження  Положення  про  інвентаризацію активів та зобов’язень», наказом  Міністерства  фінансів від   25.11.2014   № 1163   «Про затвердження деяких     нормативно-правових     актів   Міністерства    фінансів   України    з бухгалтерського    обліку»,     все    майно     установи,   незалежно   від    його місцезнаходження, обліковується на балансовому обліку. 

У тимчасове користування передаються особисті речі, а так як майно для облаштування   класу   по     програмі   «Інтелект»  буде  використовуватися    в учбовому процесі для учнів, воно повинно відображатися на балансі установи.

Списки для батьків
Питання:

В дитячих садках району батькам видають списки необхідного на  поточний рік.   В основному це миючі засоби. Але їх кількість просто  обурює. Наведу частину зі списку:        Доместос -1 бут. Гала  для посуду - 3 бут Туалетний папір - 4 шт Мило  дитяче для рук - 5шт Пакети для сміття - 3 уп Пакети  одноразові харчові - 3 уп. горщик для квітів - 2 шт  Вологі серветки - 3 уп по 72 шт Далі йдуть ганчірки для столів, для миття підлоги, освіжувач повітря, перчатки  і т.п.  При цьому нижче зазначено, що в фонд групи щомісячно  потрібно ще здавати по 50 гр. Навіщо  так багато миючого засобу для посуду?  Якщо  в  групі  приблизно 20 дітей навіщо така кількість  цих  засобів?  Лише уявіть: 20 ганчірок для підлоги, 40 горщиків для квітів, мило - 100 шт, миючий засіб для посуду - 60 бут. При чому  з концелярських товарів жодного не вказано. А також  1000 грн щомісяця вихователі отримують від батьків в фонд групи.  Прошу надати пояснення в законності дій вихователів ДНЗ, бо вважаю  такі  побори корупцією.   
Відповідь:

Повідомляємо Вам, що управлінням освіти Солом’яської районної в місті Києві державної адміністрації проведено процедури тендерних закупівель  на покупку господарських та канцелярських товарів. Дошкільні навчальні заклади за бюджетні кошти отримали ці види товарів.

         Враховуючи вищезазначене,  збори  товарів є неправомірними.

 

Скільки виділено бюджетних коштів на 2017 рік школі № 26 Слом'янського району міста Києва
Питання:

Добрий день! Скільки виділено бюджетних коштів на 2017 рік школі № 26 Слом'янського району міста Києва. Дякую
Відповідь:

Доброго дня!

На 2017 рік на СЗШ № 26 м. Києва виділено 9 234 229 грн. бюджетних коштів.

Оформлення благодійної допомоги
Питання:

Я хочу передати у власність школи, в якій навчається мій син, комп'ютер та проектор до нього, як благодійну допомогу. Як це грамотно оформити? Надайте будь ласка ключові фрази, які мають бути в заяві на ім'я директора. Дякую.
Відповідь:

Заява  на ім’я директора.

З метою оновлення,   модернізації матеріально-технічної  бази та   покращання економічного  становища  навчального  закладу,   прошу  прийняти матеріальні цінності  (благодійну допомогу)  для подальшого використання,  відповідно до переліку.    

Тимчасово переміщена родина. Як отримати направлення для днз?
Питання:

Доброго дня. Ми переселенці з міста Луганська, зараз записую дитину до днз. Як і де отримати напрвлення від РУО?  
Відповідь:

Пільги, що визначені законодавством України,  підтверджуються в управлінні освіти за адресою: вул. Пітерська, 12, каб. 205. Прийомні години: вівторок – 10.00-13.00, четвер – 15.00-18.00. Батькам необхідно мати при  собі оригінал свідоцтва про народження дитини та оригінал документа, що підтверджує наявність пільги.

         Разом з тим, направлення до дошкільного навчального закладу видається виключно за наявності місця у вибраному батьками дошкільному навчальному закладі.

Час роботи садочку
Питання:

Прошу надати інформацію щодо режиму роботи садочку.Чи є чергова група, яка приймає дітей з 07.00 до 08.00 та з18.00 до 19.00? А також інформацію, скільки я маю сплачувати коштів за утримання моєї дитини в садочку. Дякую!
Відповідь:

Режим роботи більшості дошкільних навчальних закладів згідно із статутами з 7.30 до 18.00.

         Разом з тим, в усіх дитячих установах функціонують чергові групи.

         Згідно із Порядком встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002
№ 667,  батьки вносять плату за харчування дітей, що становить 70% від вартості харчування. Вартість харчування  встановлюється розпорядчими документами Солом’яської районної в місті Києві державної адміністрації та управління освіти відповідно до віку дітей, типу закладу та кратності прийому їжі.

кошти на хозтовари , канцелярію , щомісячні внески
Питання:

Доброго дня , розясніть на якій підставі батькам дають роздруківкі , що треба придбати в дитсадочок . Дитсадочок №677
Відповідь:

Повідомляємо Вам, що управлінням освіти Солом’яської районної в місті Києві державної адміністрації проведено процедури тендерних закупівель  на покупку господарських та канцелярських товарів. Дошкільні навчальні заклади за бюджетні кошти отримали ці види товарів.

         Враховуючи вищезазначене,  збори вищезазначених товарів є неправомірними.

Оплата харчування
Питання:

Підкажіть будь-ласка, якщо в минулому році ми були в ясельній групі, а в цьому навч. році вже в молодшій, то за яким тарифом проводиться оплата за харчування в літні місяці? (ще як за яслі, чи вже як молодша)?
Відповідь:

Відповідно до Положення «Про дошкільний навчальний заклад», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305, навчальний рік у дошкільному навчальному закладі починається 1 вересня і закінчується 31 травня,  а оздоровчий період – 1 червня по 31 серпня. Комплектування  груп на наступний навчальний рік  відбувається наприкінці навчального року (квітень-травень).

         Разом з тим, списковий склад дітей групи формується  на 01.09.

Враховуючи вищезазначене, нарахування за оплату  харчування Вашої дитини за літні місяці повинно відбуватись за вартістю харчування для дітей ясельної групи

Добрий день, мене цікавлять державні закупівлі за минулий навчальний рік для ДНЗ 146
Питання:

Добрий день, мене цікавлять державні закупівлі за минулий навчальний рік для ДНЗ 146
Відповідь:

При формуванні бюджетного запиту на наступний рік управлінням освіти Солом’яської районної в місті Києві державної адміністрації враховуються потреби навчальних закладів у проведенні ремонтних робіт  та придбанні обладнання, інвентаря тощо, які формуються за заявками керівників.

         Процедура державних закупівель проводиться управлінням освіти Солом’яської районної в місті Києві державної адміністрації на придбання відповідних товарів та видів послуг.

         У 2017 році за бюджетні кошти у дошкільному навчальному закладі
№ 146 проведені наступні  ремонтні роботи: поточний (аварійний) ремонт покрівлі на суму 99 932 грн, капітальний ремонт місць загального користування на суму 146 302, 94 грн.

         З приводу зміцнення матеріально-технічної бази та забезпечення закладу обладнанням управлінням освіти зобов’язано керівника ДНЗ № 146  надати  батькам вичерпну інформацію та  розмістити її для ознайомлення у групах та на загальній дошці об’яв.

Офіційні веб-сторінки
Офіційний веб-сайт Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України
Офіційний веб-портал Київської міської влади
Державна інформаційна система електронних звернень громадян