Консультація

Отримати консультацію
Школа, закріплена за будинком по вул. Ю.Фучика,9
Питання:

Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, до якої школи відноситься будинок за адресою вул. Ю. Фучика,9. Завчасно дякую за відповідь.
Відповідь:

Доброго дня! До території обслуговування середньої загальноосвітньої школи № 166 м. Києва.

Отримання роз‘яснень щодо електронної черги до дитячих садочків
Питання:

Добрий день! Скажіть, будь ласка, куди я можу звернутись для отримання роз´яснень щодо принципів розсилки запрошень до дитячих садочків? Я хочу зрозуміти: яким чином більша частина запрошень розіслана дітям які стоять у черзі після моєї дитини. Дякую. Анна
Відповідь:

Черговість вибудовується згідно дати реєстрації в системі. Запрошення надсилаються згідно дати реєстрації та бажаної дати вступу в ДНЗ. 
Під час реєстрації дитини в електронній системі батьки, або особи, які їх замінюють, мають можливість вказати необмежену кількість пріоритетних дошкільних навчальних закладів.
      За наявності вільного місця в одному з пріоритетних ДНЗ, вказаних батьками при реєстрації дитини, система автоматично надсилає повідомлення- запрошення на електронну пошту та телефон батьків, або осіб які їх замінюють.   
      Звертаємо Вашу увагу, що з метою дотримання прав дітей пільгових категорій, електронні повідомлення першочергово будуть надіслані заявникам, діти яких мають право на позачергове та першочергове влаштування. 
Консультування з приводу функціонування електронної черги Ви можете отримати за телефонами: 243 65 46 або в прийомні години відділу дошкільної освіти управління освіти: 
вівторок з 10.00 до 13.00,
четвер з 15.00 до 18.00.

Режим роботи дитячого садка
Питання:

Доброго дня. Чому немае чергових груп у ДНЗ Либідь №762, я кілька разів цікавилася у виховтелів, бо инколи не всигаю. забрати дитину до 17.30 по роботі,  відповідали що чергових групп у садку немае, хоча на потралі  ДНЗ вказано  12 годинний режим роботи, з 7 до 19.00.    
Відповідь:
 В дошкільному навчальному закладі № 762 функціонує 13 груп. Згідно мережі дошкільних навчальних закладів Солом`янського району міста Києва на 2017 - 2018 навчальний рік  у вищевказаному  закладі  5 груп мають режим роботи 10,5 годин та 8 груп – 12 годинний режим роботи.

Вакансія вчителя англійської мови
Питання:

Доброго дня! Чи є вакансії вчителя англійської мови в школах Солом"янського району? Дякую. З повагою, Анастасія
Відповідь:

Станом на 10.04.2018 року в закладах загальної середньої освіти Солом"янського району  наявні вакансії вчителя англійської мови в СЗШ №174, 54, ліцеї №142.

ШДС "Відродження"_територія обслуговування
Питання:

Доброго дня! 1. Прошу повідомити які будинки територільно закріплені за ШДС "Відродження", що належить до закладів освіти Солом"янського району. 2. Чому немає закладу в розпорядженні Солом"янської районної в місті Києві державної адміністрації № 166 від 16/03/2015 Про закріплення за закладами загальної середньої освіти Солом"янського району територій обслуговування. 3. Чи мені робити запит в Держадміністрацію Солом"янського району чи на фейсбук? Дякую. [list=1] [*]  [/list] [u]ШДС «Відродження»[/u]вул. Металістів, 11457 – 61 – 76 З повагою, Олена  
Відповідь:

Доброго дня!

У розпорядженні Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації № 166 від 16/03/2015 "Про закріплення за закладами загальної середньої освіти Солом"янського району територій обслуговування" за ШДС "Відродження" не закріплено.

Це зроблено для того, аби заклад міг набрати до перших класів випускників свого садочка. ШДС має в своєму складі дошкільний навчальний заклад, і коли батьки писали заяви, вони не вказували, що хочуть, аби їх діти були відраховані перед вступом в перший клас. Доки не проведена реорганізація, ці діти є вихованцями закладу в цілому.

чому за школою № 115 закріплено всього три будинки для зарахування дітей до першого класу?
Питання:

Прошу все ж таки відповісти на питання, чому до 115 школи відносяться всього три будинки, та по якому принципу будуть зараховувати дітей до першого класу цієї школи, оскільки зрозуміло, що з трьох будинків дітей стільки не набереться? якщо виходити з територіального принципу, то чи можемо ми розраховувати на ступ туди до першого класу? адеса: Липківського 37.
Відповідь:

У першу хвилю буде відбуватися прийом дітей за територією обслуговування, дітей, які є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи є дітьми працівників цього закладу освіти. Ви маєте право звернутися до директора з письмовою заявою про зарахування Вашої дитини до першого класу спеціалізованої школи № 115 на вільні місця після 31.05.2018 у другу хвилю набору.

щодо результатів звернення батьків у школі 69
Питання:

Добрий день. Прошу надати коментарі щодо ситуації, яка склалась у школі № 69 за результатами звернення батьків https://www.youtube.com/watch?v=hoWOEcemSRQ&t=311s. Чи відсторонили від роботи психолога Прокопенко Ю.? Якщо ні, то коли це відбудеться? З якої причини звільнили директора школи Блажаєву В.В.? Дякую.
Відповідь:

Доброго дня!

Відповідно до наказу по сереній загальноосвітній школі № 69 м. Києва від 30.03.2018 № 42-к Прокопенко Юлія Анатолієвна звільнена з посади соціального педагога, практичного психолога з 02.04.2018 за власним бажанням ст. 38 КЗпП України.

Станом на 06.04.2018 Блажаєва В. В. є директором середньої загальноосвітньої школи № 69 м. Києва і знаходиться на лікарняному.

чому за школою № 115 закріплено всього три будинки для зарахування дітей?
Питання:

Доброго дня! Прописані за адресою вул. М. Липківського 37 та розраховували на вступ у перший класс до школи № 115, яка територіально наиближча. Проте до школи № 115 відносится АЖ три будинки по вул. Кавказькій, а наша адреса закріплена до школи № 7, яка знаходиться набагато дальше від нашого дома. Питання: яким чином буде здійснюватись набір до школи № 115 та чому за нею закріплено всьго три будинки?
Відповідь:

За результатами розгляду Вашого звернення повідомляємо, що будинок по вул. М. Липківського 37 було віднесено до спеціалізованої школи № 7 м. Києва після визначення у розрізі кожного закладу загальної середньої освіти попередньої кількісті учнів 1-х класів та місць в них з урахуванням потужності закладу освіти та наповнюваності класів відповідно до вимог пункту 1 статті 14 Закону України «Про загальну середню освіту».

переведення дитини з одного днз в інший по території солом`яського району
Питання:

Добрий день.  Виникло бажання перевести дитину з одного садочка (третий рік в одному садочку) в інший... Є інформація, що з 01.04.18. відкрито реєстрацію в електронній черзі...щоб попасти з вересня 18 року, знайшла сайт: https://reg.isuo.org/ ...але у вибраній категорії пише: "Заклади дошкільної освіти у вибраному населеному пункті не приймають участі у проекті. За детальною інформацією звертайтесь у районний/міський відділ освіти." Підкажіть, де та як отримати інформацію щодо переведення дитини в інший днз в межах району...
Відповідь:

Повідомляємо, що детальна інструкція користування електронною системою запису до дошкільних навчальних закладів міста Києва знаходиться на сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та на головній сторінці порталу osvita.kievcity.gov.ua.
Консультування з приводу функціонування електронної черги Ви можете отримати за телефонами: 242 37 05, 243 65 46 або в прийомні години відділу дошкільної освіти управління освіти: 
вівторок з 10.00 до 13.00,
четвер з 15.00 до 18.00.
 

Механізм "гроші ходять за дитиною"
Питання:

Доброго дня! Прошу пояснити механізм "гроші ходять за дитиною" до інших шкіл. Новий закон “Про освіту” передбачає, що гроші, що виділяються з державного бюджету на навчання учня, йтимуть за ним у приватний заклад освіти. Які документи потрібно зібрати і куди подати, щоб школа, в яку ходить дитина, отримала кошти, що виділяє держава? До якого числа потрібно це зробити, щоб у новий навчальний рік "гроші йшли за дитиною", де вона реально равчається? Дякую, 30.03.2018
Відповідь:

Доброго дня!

Відповідно до ПОРЯДОКУ ТА УМОВ надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами,ЗАТВЕРДЖЕНОЇ постановою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2017 р. № 88

1. Ці Порядок та умови визначають механізм надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами (далі — субвенція).
2. Головним розпорядником субвенції є МОН.
Розпорядниками субвенції за місцевими бюджетами є структурні підрозділи з питань освіти і науки місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, які визначаються рішенням відповідної місцевої ради про такий бюджет згідно із законодавством.
3. Субвенція спрямовується на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладів (крім шкіл-інтернатів та навчально-реабілітаційних центрів), а саме дітям сліпим та із зниженим зором, глухим та із зниженим слухом, з тяжкими порушеннями мовлення, із затримкою психічного розвитку, з порушеннями опорно-рухового апарату, з порушенням розумового розвитку, із складними порушеннями розвитку (у тому числі з розладами аутичного спектру).

Офіційні веб-сторінки
Офіційний веб-сайт Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України
Офіційний веб-портал Київської міської влади
Державна інформаційна система електронних звернень громадян