Консультація

Отримати консультацію
Режим роботи дитячого садка
Питання:

Який режим роботи встановлено в ДНЗ міста Киева. Чи иснують чергові групи? на  порталі вказано 12 годинний режим,  а на практиці вихователями повідомлено про відсутніит чергових груп, и режим роботы до 18. ДНЗ № 762. Отримана вами відповідь не містить информаціі на запитання. Чому?
Відповідь:

В закладі дошкільної освіти № 762 8 груп з 13 мають 12 - ти годинний режим роботи. Контроль за режимом роботи груп покладено на директора закладу Скомороху Г.О. 

Зарахування в 1 клас
Питання:

Добрый день, у меня вопрос по зачислению в1 класс.  Я, Мама первоклассника, зарегистрирована и проживаю с ребёнком  на ул. Ушинского .Наша улица прикреплена к Школе 64, куда мы и собираемся поступать. Но ребёнок не зарегистрирован, имеем ли мы мы право оформляться в школу по месту проживания, без регистрации ребёнка. Спасибо за ответ . Наталья  
Відповідь:

Доброго дня!

Якщо мама зареєстрована за адресою - це дає право на першочергове зарахування за територією обслуговування. Реєстрація дитини не обов'язкова.

Закріплені за ліцеєм НТУУ “КПІ” будинки не є житловими?
Питання:

Чи відповідає дійсності інформація про те, що на території обслуговування Політехнічного ліцею НТУУ “КПІ”  (проспект Перемоги 37в, 37г, 37д, 37ж, 37з) знаходяться приміщення університету, а не житлові будинки?
Відповідь:

Доброго дня!

Відповідно до розпорядження Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації від 23.01.2008 № 60 "Про присвоєння поштових адрес" будинки за адресою проспект Перемоги 37в, 37г, 37д, 37ж, 37з є житловими.

Закріплення школи за адресою реєстрації
Питання:

Доброго дня! Яка школа закріплена за адресою будьвар Чоколівський 4? Дякую!
Відповідь:

Доброго дня!

Ваш будинок закріплено за територією обслуговування середньої загальноосвітньої школи № 69 м. Києва.

Запис до дитячого садочка
Питання:

Завідуюча ДНЗ № 355 "Ясочка" при прийомі документів для запису до садочка вимагає аби у медичній довідці форми 026 був вираз "дитина може відвідувати садочок". У поліклініці зазначеного виразу не пишуть аргументуючи, що відповідно до наказу МОЗ такий запис не проставляється. Також у поліклініці зазначають, що "Ясочка" - єдиний садочок, який вимагає цей запис. Як бути у такий ситуації?
Відповідь:

Згідно з Положенням «Про дошкільний навчальний заклад», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 р. №305, прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником дошкільного навчального закладу на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

Школа, закріплена за будинком по вул. Ю.Фучика,9
Питання:

Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, до якої школи відноситься будинок за адресою вул. Ю. Фучика,9. Завчасно дякую за відповідь.
Відповідь:

Доброго дня! До території обслуговування середньої загальноосвітньої школи № 166 м. Києва.

Отримання роз‘яснень щодо електронної черги до дитячих садочків
Питання:

Добрий день! Скажіть, будь ласка, куди я можу звернутись для отримання роз´яснень щодо принципів розсилки запрошень до дитячих садочків? Я хочу зрозуміти: яким чином більша частина запрошень розіслана дітям які стоять у черзі після моєї дитини. Дякую. Анна
Відповідь:

Черговість вибудовується згідно дати реєстрації в системі. Запрошення надсилаються згідно дати реєстрації та бажаної дати вступу в ДНЗ. 
Під час реєстрації дитини в електронній системі батьки, або особи, які їх замінюють, мають можливість вказати необмежену кількість пріоритетних дошкільних навчальних закладів.
      За наявності вільного місця в одному з пріоритетних ДНЗ, вказаних батьками при реєстрації дитини, система автоматично надсилає повідомлення- запрошення на електронну пошту та телефон батьків, або осіб які їх замінюють.   
      Звертаємо Вашу увагу, що з метою дотримання прав дітей пільгових категорій, електронні повідомлення першочергово будуть надіслані заявникам, діти яких мають право на позачергове та першочергове влаштування. 
Консультування з приводу функціонування електронної черги Ви можете отримати за телефонами: 243 65 46 або в прийомні години відділу дошкільної освіти управління освіти: 
вівторок з 10.00 до 13.00,
четвер з 15.00 до 18.00.

Режим роботи дитячого садка
Питання:

Доброго дня. Чому немае чергових груп у ДНЗ Либідь №762, я кілька разів цікавилася у виховтелів, бо инколи не всигаю. забрати дитину до 17.30 по роботі,  відповідали що чергових групп у садку немае, хоча на потралі  ДНЗ вказано  12 годинний режим роботи, з 7 до 19.00.    
Відповідь:
 В дошкільному навчальному закладі № 762 функціонує 13 груп. Згідно мережі дошкільних навчальних закладів Солом`янського району міста Києва на 2017 - 2018 навчальний рік  у вищевказаному  закладі  5 груп мають режим роботи 10,5 годин та 8 груп – 12 годинний режим роботи.

Вакансія вчителя англійської мови
Питання:

Доброго дня! Чи є вакансії вчителя англійської мови в школах Солом"янського району? Дякую. З повагою, Анастасія
Відповідь:

Станом на 10.04.2018 року в закладах загальної середньої освіти Солом"янського району  наявні вакансії вчителя англійської мови в СЗШ №174, 54, ліцеї №142.

ШДС "Відродження"_територія обслуговування
Питання:

Доброго дня! 1. Прошу повідомити які будинки територільно закріплені за ШДС "Відродження", що належить до закладів освіти Солом"янського району. 2. Чому немає закладу в розпорядженні Солом"янської районної в місті Києві державної адміністрації № 166 від 16/03/2015 Про закріплення за закладами загальної середньої освіти Солом"янського району територій обслуговування. 3. Чи мені робити запит в Держадміністрацію Солом"янського району чи на фейсбук? Дякую. [list=1] [*]  [/list] [u]ШДС «Відродження»[/u]вул. Металістів, 11457 – 61 – 76 З повагою, Олена  
Відповідь:

Доброго дня!

У розпорядженні Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації № 166 від 16/03/2015 "Про закріплення за закладами загальної середньої освіти Солом"янського району територій обслуговування" за ШДС "Відродження" не закріплено.

Це зроблено для того, аби заклад міг набрати до перших класів випускників свого садочка. ШДС має в своєму складі дошкільний навчальний заклад, і коли батьки писали заяви, вони не вказували, що хочуть, аби їх діти були відраховані перед вступом в перший клас. Доки не проведена реорганізація, ці діти є вихованцями закладу в цілому.

Офіційні веб-сторінки
Офіційний веб-сайт Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України
Офіційний веб-портал Київської міської влади
Державна інформаційна система електронних звернень громадян