Консультація

Отримати консультацію
школа по району
Питання:

Доброго дня, підкажіть будь-ласка до якої школи належить будинок за адерсою: Чоколівський бульвар, 8. Дякую, Іванна
Відповідь:

Будинок за адресою Чоколівський буьвар,8, належить до мікрорайону спеціалізованої школи №149 (вул. Петровського,1)

Правила вступу до школи
Питання:

Підкажіть, будь-ласка, яка школа закріплена за будинком за адресою вул. Михайла Донця, 17/46? І чи дійсно є привілегія у тих, хто йде у "свою" школу ?
Відповідь:

Будинок за адресою вул. Михайла Донця, 17/46 закріплений за мікрорайоном спеціалізованої школи №173 (пр-кт Відрадний,20)

Мікрорайон якої школи
Питання:

Доброго дня. До якої школи закріплений будинок №7 по вул. Механізаторів? Дякую.  
Відповідь:

Будинок за адресою вул. Механізаторів, 7, закріплений за мікрорайоном середньої загальноосвітньої школи №221 (вул.Кудряшова,12/14)

розподіл шкіл за мікрорайонами Соломянського району
Питання:

Підкажіть будь ласка яка школа приймає документи за адресою: вул. О.Кобилянської та пр. Повітрофлотський 6. Дуже вдячна!
Відповідь:

Будинок за адресою вул.О.Кобилянської закріплений за мікрорайоном середньої загальноосвітньої школи №121 (вул.Каменярів,22)

Будинок за адресою пр-кт Повітрофлотський,6, закріплений за мікрорайоном спеціалізованої школи №7 (пров. Платонівський,3)

школа по району
Питання:

Добрий день! Подскажите, пожалуйста, какая школа "закрелена" за адресом ул. Богдановская 7а. Заранее спасибо
Відповідь:

Доброго дня! За адресою вул.Богданівська. 7-а закріплений мікрорайон спеціалізованої школи №7 (пров.Платонівський, 7)

ljcSXtmcLUxE
Питання:

Ruf0kC http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Відповідь:

?????

Проблема з місцями в дитячий садок
Питання:

Доброго дня!  Дитина, згідно із встановленими вимогами, постановлена нв елктронну черзі в дитячі садки - найближчі за місцем прописки. Черга настільки велика, що в дитячий садок можна не потрапити і до шкільного віку. Дитині уже більше 2 років. Список у садки, як мені відомо, формується весною. Тобто, якщо дитина не портапить у садочок, матері доведеться звільнитись із роботи, оскільки час перебування в декретній відпустці обмежений законодавством. Який вихід із ситуації? Буду вдячна Вам за допомогу.  
Відповідь:
Детальну інформацію щодо Вашого питання Ви можете отримати в дошкільному відділі управління освіти, вул. Пітерська,12, кабінет 205 або за телефоном: 243-65-46
Харчування в дитячому садку
Питання:

добрий день!  Скажіть, будь-ласка, якщо дитині порадили протягом місяця приймати препарат для нормалізації травлення. При цьому лікар підтверджує, що дитина здорова і може відвідувати дитячий садок. Чи можу я написати заяву з проханням до медсестри ДНЗ давати дитині вдень 1 раз краплі, а також на даний період змінити харчування ( в межах можливостей Днз)? З повагою, Юлія
Відповідь:
  1. Посадова інструкція старшої медичної сестри не передбачає лікування дітей в умовах дошкільного навчального закладу.  Всі призначення лікаря щодо  лікування дитини надаються батькам і проводяться виключно батьками дитини.

2. Дієтичне харчування для дітей в дошкільному навчальному закладі організовують відповідно до наданої батьками дитини довідки від лікаря з призначенням дієтичного харчування. У довідці обов'язково зазначають прізвище, ім'я дитини, дату народження, діагноз, номер стола дієти і термін, на який призначено дієту.

         У випадку, якщо  в довідці  не зазначено  номер дієтичного столу, а наведено  низку продуктів, які потрібно вилучити з раціону харчування дитини,   призначається  індивідуальне харчування дошкільника. Але такий вид харчування не передбачений в ДНЗ. В такому випадку батькам дошкільника  пропонують перевести дитину на режим короткотривалого перебування в ДНЗ.

Для дітей диспансерної групи найбільш прийнятною є дієта №5, що може бути використана в умовах ДНЗ.

Питання щодо оцінювання учнів
Питання:

Доброго дня. Мене цікавить питання, яке стосується оцінювання учнів загальноосвітніх шкіл. Останні два тижні навчання моя донька, учениця 5-го класу перебувала вдома через хворобу (про це є довідка). Вчора мені подзвонила класний керівник і повідомила, що один з вчителів предметників за ці два тижня поставив дитині купу двійок і вивів на основі цих оцінок семестрову "6". До вчорашнього дня донька була відмінницею. Дії вчительки нанесли дитині моральну травму. Дитина плаче і не розуміє, за що вона отримала незадовільні оцінки. Чи це нормальна практика ставити дитині двійки замість "Н"?  Що мені робити в цій ситуації? Я, звісно, підійду для розмови з вчителем в понеділок до школи, але мені цікаво, чи її дії адекватні ситуації, бо ніколи не чула про такі випадки.
Відповідь:

Доброго дня! Нажаль, дії вчителя неправомірні. Під час хвороби дитини в журналі ставиться буква "н", оцінки не виставляються. Радимо Вам звернутися до вчителя та адміністраціїї навчального закладу для з"ясування ситуації.

Також, просимо Вас сповістити управління освіти (тел. 242-43-35) для контролю за ситуацією.

Електронна пошта
Питання:

ДНЗ №2/124 МВС України просить Вас надати адресу електронної пошти, на яку можна надіслати документи, які потрібно було заповнити до 06.01.16.
Відповідь:

2422171@ukr.net

Офіційні веб-сторінки
Офіційний веб-сайт Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України
Офіційний веб-портал Київської міської влади
Державна інформаційна система електронних звернень громадян