Консультація

Отримати консультацію
школа закрепленная за домом
Питання:

Добрый день!  Подскажите какая школа закреплена за адресом М. Донца 2 а (. Спасибо.
Відповідь:

Доброго дня!

Будинок за адресою вул. Донця ,2-А, належить до мікрорайону середньої загальноосвітньої школи № 174 (вул. Г Севастополя, 9-А)

приналежність будинка до школи
Питання:

Доброго дня, До якої школи належить будинок за адресою Чоколовський бульвар 1?
Відповідь:

Доброго дня! Будинок за адресою Чоколівський бул-р,1, належить до мікрорайону середньої загальноосвітньої школи № 69 ( вул.Донецька, 25)

Школа за мікрорайоном
Питання:

Здравствуйте! Подскажите, какая школа закреплена за ул.Волынская,8?
Відповідь:

Доброго дня! Будинок за адресою вул.Волинська, 8, належить до мікрорайону спеціалізованої школи № 64 (вул.Ушинського,32)

повідомлення
Питання:

чи повинні батьки сплачувати грошовий внесок при вступі до дет. садка? і що робити коли директор садочка відкрито сказала, що повинні їй дати 2000,00 грн.  мова йдеться про дет. садок  654, вул. Виборзька
Відповідь:

Повідомляємо, що фінансування  навчальних закладів району відбувається в межах, затверджених асигнувань по галузі «Освіта». 

Удосконаленню матеріально-технічної бази навчальних закладів  сприяє спонсорська і благодійна допомога, яку, в тому числі, надають батьки вихованців дошкільних навчальних закладів. Відповідно до «Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров’я, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб фінансування» затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 04.08.2000 р.  № 1222, та  п.50 Положення  «Про дошкільний навчальний заклад»  добровільні пожертвування і цільові внески фізичних та юридичних осіб не заборонені законодавством. 

Распределение школ за адресами
Питання:

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, за какой(какими) школой(школами) закреплен адрес ул. Вадима Гетьмана 22А? Можно ли подавать документы в 324 и 71 школы, если ребенок проживает по данному адресу?
Відповідь:

Доброго дня!

Будинок за адресою вул.В.Гетьмана,22-А, відноситься до мікрорайону середньої загальноосвітньої школи № 229 (вул.Виборгська, 57)

Школа по мікрорайону
Питання:

Доброго дня! До якої школи по мікрорайону належить будинок № 6-д по просп В.Лобановського?  
Відповідь:

Доброго дня!

Будинок за адресою пр-кт В.Лобановського 6-Д відноситься до мікрорайону спеціалізованої школи № 43 (вул.Преображенська, 17)

школа за районом
Питання:

Підкажіть,будь ласка, за якою школою закріплена адреси: вул Волгоградська 19 і пров Гучний 5? Також цікавить, якщо у дитини нема прописки, то чи може дитина іти за пропискою батька, або матері в школу?
Відповідь:

Доброго дня!

Будинок за адресою вул. Волгоградська,19, відноситься до мікрорайону спеціалізованої школи № 187 (вул.Волгоградська, 23).

Будинок за адресою пров.Гучний 5, відноситься до мікрорайону середньої загальноосвітньої школи № 60 (вул.Волгоградська, 1/2)

Розподіл шкіл за мікрорайонами
Питання:

Доброго дня! До якої школи належить будинок за адресою вул. Смілянська, 15. Дякую.
Відповідь:

Доброго дня!

Будинок за адресою вул.Смілянська,15, відноситься до мікрорайону спеціалізованої школи № 64 (вул.Ушинського,32)

Підпорядкованість школи
Питання:

Добрий день!  Проясніть, будь-ласка, яким органам управління Солом’янського району безпосередньо підпорядковується школа №67 (вул. Героїв Севастополя 9-А), хто є розпорядником цієї установи?   
Відповідь:

Доброго дня!

Середня загальноосвітня школа №67 перебуває у мережі навчальних закладів міста Києва. Розпорядником коштів є управління освіти Солом"янської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з кошторисом видатків по галузі "Освіта"

До якої школи належить будинок за адресою Кавказька 13?
Питання:

До якої школи належить будинок за адресою Кавказька 13? 
Відповідь:

Будинок за адресою вул.Кавказька, 13 належить до мікрорайону середньої загальноосвітньої школи №221 (вул.Кудряшова 12/14)

Офіційні веб-сторінки
Офіційний веб-сайт Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України
Офіційний веб-портал Київської міської влади
Державна інформаційна система електронних звернень громадян