Консультація

Отримати консультацію
закріплення школи
Питання:

Добрий день ! Яка школа закріплена за адресою  вул.Єреванська 5 ? ( на сайті не вказано )
Відповідь:

Доброго дня! Ваш будинок закріплено за територією обслуговування спеціалізованої школи № 149 м. Києва.

Добрий день! Чи є вакансіі вихователя в солом. районі.
Питання:

Добрий день! Чи є вакансіі вихователя в солом. районі.
Відповідь:

Станом на 17.05.2018 в закладах дошкільної освіти Солом,янського  району наявні вакансії вихователя . За детальною інформацією просимо звернутися до відділу по роботі з персоналом управління освіти за тел.242-3704.

Літній шкільний табір
Питання:

Доброго дня. Будь ласка вкажіть школи в Солом'янському районі, де будуть проводити шкільний табір. Також терміни і вартість. З повагою, Олена
Відповідь:

Табори будуть розташовані в навчальних закладах:
середній загальноосвітній школі №12, середній загальноосвітній школі №26, середній загальноосвітній школі №54, спеціалізованій школі №115, 
 навчально-виховному комплексі «Ерудит», гімназії біотехнологій №177, середній початковій школі №324, спеціальній загальноосвітній школі «Надія».  
Вартість 923, 76 грн. Термін з 01.06 по 25.06 

вакансия в школе
Питання:

Здравствуйте. Есть ли вакансии в школах преподавателя иностранного (англ) языка?
Відповідь:

Станом на 05.05.2018 наявні вакансії вчителя англійської мови у СЗШ №221,  СЗШ№ 54, ліцей №142,  ТЛ НТУУ "КПІ".

В какой РУО обращаться?
Питання:

Подскажите,  какой РУО обращаться, чтоб подтвердить льготы, по месту прописки или по месту расположения садика, в который хочу отдать ребенка??? Спасибо
Відповідь:
Для підтвердження пільги Ви можете звернутись в управління освіти будь-якого району міста Києва.

Подання пільг для зарахування в дитячий садок
Питання:

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, какие с собой нужно иметь документы для подтверждения льгот военнослужащего? И влияют ли реально льготы на состояние очереди? А то говорят в некоторых садиках им все равно военный ты или нет)
Відповідь:
Для документального підтвердження пільги та відображення в списку запису з пільговим статусом необхідно звернутись в дошкільний відділ управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, вул. Пітерська, 12, каб. 205 . При собі мати оригінал документу, що підтверджує пільгу  та свідоцтво про народження дитини. 
Прийомні години відділу дошкільної освіти управління освіти: 
вівторок з 10.00 до 13.00,
четвер з 15.00 до 18.00
Консультування з приводу функціонування електронної черги Ви можете отримати за телефонами: 242 37 05, 243 65 46 або в прийомні години відділу дошкільної освіти управління освіти: 
вівторок з 10.00 до 13.00,
четвер з 15.00 до 18.00.
З метою дотримання прав дітей пільгових категорій, електронні повідомлення першочергово надсилаються заявникам, діти яких мають право на позачергове та першочергове влаштування. 

Зарахування до дитячого садка
Питання:

Доброго дня! Ми занесли документи для зарахування дитини у дитячий дошкільний заклад солом'янського району. Перелік документів, що були подані до ДНЗ: довідка від педіатра; форма 063 "Карта профілактичних щеплень"; довідка комісії про проведенню профілактичних щеплень з діагнозом "здорова" (дитина без щеплень, за відмовою батьків від проведення профілактичних щеплень); копія свідоцтва про народження дитини. Керівник ДНЗ відмовляється прийняти дитину до дитсадку, вимагаючи довідку ЛКК із висновком, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад та з періодом дії цього висновку. Чи має право Керівник ДНЗ вимагати довідку ЛКК, адже згідно згідно із листом-роз'ясненням Міністерства охорони здоров'я від 24.04.2018 р. № 111-01/123, що надісланий до Міністерства освіти та науки України окрім довідки із засвідченням факту, що дитина здорова, інших довідок заклади дошкільної освіти не мають права вимагати? Чи маємо ми надавати додаткові документи для зарахування дитини до ДНЗ? Дякую!
Відповідь:

Згідно із законами України «Про захист населення від інфекційних хвороб» (стаття 12) та «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» (стаття 27), з метою запобігання захворювання на туберкульоз, поліомієліт, дифтерію, кашлюк, правець та кір в Україні профілактичні щеплення є обов’язковими. 
Також ст. 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» визначено, що «дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно  з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється».
Відповідно до Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 № 234, питання про відвідування дошкільного навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується лікарсько-консультативною комісією при закладі охорони здоров’я.
Дії директора ДНЗ під час комплектування груп та зарахування до дитячої установи дитини, яка не отримала профілактичні щеплення, тільки за наявності довідки ЛКК з висновком, що дитина може відвідувати навчальний заклад, є правомірними. 

Закріпленна школа
Питання:

За якою школою закріпленний будинок 16 по вул. Волинська. Інформація що до цього будинку на сайті відсутня
Відповідь:

Доброго дня!

Ваш будинок буде закріплено за територією обслуговування середньої загальноосвітньої школи № 69 м. Києва.

закрiплення за школою
Питання:

Доброго дня! Яка школа закріплена за адресою Західна 10 куди? Дякую!
Відповідь:

Доброго дня!

Ваш будинок буде закріплено за територією обслуговування середньої загальноосвітньої школи № 229 м. Києва.

Зарахування до школи тимчасово переміщених осіб
Питання:

Доброго дня! Якщо ми маємо Довідку тимчасово переміщеної особи,  де вказана фактична адреса перебування - Лебедєва-Кумача 5, підскажіть чи маємо ми право здавати документи в першу хвилю зарахування? За цією адресою діти закріплені до школи Ерудит.
Відповідь:

Доброго дня!

Довідка тимчасово переміщеної особи підтверджує факт проживання, що дає підстави для зарахування першочергово.

 

Офіційні веб-сторінки
Офіційний веб-сайт Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України
Офіційний веб-портал Київської міської влади
Державна інформаційна система електронних звернень громадян