Консультація

Отримати консультацію
До школи в 5 років
Питання:

Доброго дня! Моїй дитині станом на 1 вересня цього року ще не буде 6 років (5 р 10 м). Підкажіть, чи є можливість моїй дитині піти в цьому році до школи?
Відповідь:

Доброго дня!

Відповідно до п.4 ст. 12 Закону України "Про освіту" початкова освіта здобувається, як правило, з шести років.

Пільгові документи в садочок
Питання:

Коли можна принести документи, які підтверджують право на пільгу для зарахування в садочок. В який день та які години? Чи можна подати документи в електронному вигляді?
Відповідь:

В електронній  системі необхідно пройти реєстрацію на головній сторінці порталу osvita.kievcity.gov.ua із зазначенням у відповідному полі, що Ви маєте пільгу. 

Після реєстрації необхідно особисто звернутись в дошкільний відділ управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, вул. Пітерська, 12, каб.205 для документального підтвердження пільги та відображення в списку запису з пільговим статусом. При собі мати оригінал документу, що підтверджує пільгу та свідоцтво про народження дитини.

Прийомні години відділу дошкільної освіти управління освіти:

вівторок з 10.00 до 13.00,

четвер з 15.00 до 18.00

Консультування з приводу функціонування електронної черги Ви можете отримати за телефонами: 242 37 05, 243 65 46 або в прийомні години відділу дошкільної освіти управління освіти:

вівторок з 10.00 до 13.00,

четвер з 15.00 до 18.00.

 

Документи в електронному вигляді не приймаються.

Технічний стан будівлі Ліцею № 142
Питання:

Згідно договору №316 від 30 жовтня 2017 року ТОВ "ПРОЕКТ-СТУДІЯ" на замовлення Управління освіти виконало технічний огляд та випробування в 23 навчальних закладах району. Хотілося б отримати інформацію по результатам цієї роботи конкретно по Ліцею № 142. Дякую.
Відповідь:

Управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації у грудні 2017 року отримало результати обстеження технічного стану будівель навчальних закладів району, які надано виконавцем ТОВ «Проект-студія» (договір від 30.10.17 № 316).

Після проведення аналізу виявлених проблем було визначено пріоритетні напрямки проведення ремонтно-будівельних робіт по закладам освіти.

Будівля ліцею № 142 на вул. Політехнічна, 2-А за результатами експертного звіту також потребує капітального ремонту. На даний час визначаються об’єми фінансування та вишукуються додаткові кошти на виконання рекомендованих робіт.

 

Грипп в Киеве: закрыто уже 119 школ, а НВК Эрудит работает.
Питання:

Добрый вечер! Подскажите, почему по всему Киеву массово школы закрываются на карантин, а НВК Эрудит и не думает? Хотя бы младшие классы могли бы отправить на карантин. К примеру, во 2-м классе уже половина детей болеет. Некоторые уже и в больнице лежат с осложнениями - восспаление легких. Чего ждем, спрашивается!? Большая просьба отреагировать! Заранее спасибо!
Відповідь:

Рішення про закриття навчального закладу приймає керівник навчального закладу. Якщо в закладі або в окремих класах відсутні 20% і більше учнів , керівник пиши клопотання щодо призупинення навчальних занять з ___ по ___ . На підставі клопотання керівника закладу РУО видає наказ "Про тимчасове закриття". На сьогодні Перехейда О.М. не звертався до РУО з таким клопотанням.

зарахування до школи
Питання:

Добрий день- проживаємо за адресою-проспект Відрадний 27/1 (та Проспект Відрадний 15)-приватні будинки Звернулися до школи "Ерудіт"-вона з цього року найближча до нас Але у переліку адрес у розпорядженні Солом"янської РДА я не знайшла ані нашої адреси ані школи "Ерудіт" Прошу звернути увагу и включити в майбутнє розпорядження і -нас -із урахуванням місцезнаходження школи-бажано прикріпити до неї  Дякую
Відповідь:

Доброго дня!

Наразі готується нове розпорядження щодо закріплення за закладами загальної середньої освіти території обслуговування.

Інформація буде оприлюднена на сайті управління освіти 28.03.2018.

Зарахування до першого класу 2018 р.
Питання:

Доброго дня. Прошу Вас пояснити чи дійсно для того, щоб дитина потрапила до першого класу школи, за якою закріплений дом в якому ми проживаємо, потрібно бути саме ЗАРЕЄСТРОВАНИМ за цією адресою? Річ у тім, що ми багато років живем за договором оренди в найманому житлі, зареєстровані зовсім в іншому місті (навіть не в Києві). Під час консультації в навчальному закладі, нам розповіли, що право потрапляння до першого класу буде вирішуватись після зарахування всіх дітей, зареєстрованих в мікрорайоні,  якщо залишаться місця, шляхом жеребкування після співбесіди. Кількість місць обмежена, тому що чисельність учнів в класі не може перевищувати 30 діточок. А якщо місць не буде чи результати жеребкування будуть не  на користь моєї дитини? Друга школа поблизу нас відмовляє нам, тому що вулиця, на якій ми проживаємо, закріплена за іншою школою. Вони також рекомендують звернутися до управління освіти після проведення всіх зарахувань у червні місяці для зарахування у школу в межах району(не мікрорайону!), де залишаться вільні місця.Чи запропонують нам місце в іншій школі, яка територіально наближена (хоча б в межах 1-2 км)? Чи можливо дитина з вул. Липківського буде їздити до школи на бул. Гавела? Дуже прошу Вас надати детальну консультацію з приводу зарахування першачків ( які з різних причин та обставин не зареєстровані там, де вони проживають), тому що це хвилює велику кількість батьків. Заздалегідь дякую.
Відповідь:

Доброго дня!

Згідно п. 1 ст. 13 Закону України «Про освіту» для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.

Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.

НВК "Ерудит" нова школа для кого?
Питання:

Доброго дня! НВК "Ерудит" нова школа по вулиці Т.Яблонської відкрилася восени 2017р. У січні 2018, при зверненні до школи щодо вступу дитини до першого класу, мене питають мою адресу, щоб дізнатись чи належить моя дитина до їхнього мікрорайону. На сайті управління освіти Солом'янського району я не знайшла цього НВК. То як попасти в цю школу? Вана найближча до мого будинку (вул. Вадима Гетьмана 46А). Коли будуть переглянуті межі мікрорайонів? На сайті управління освіти Солом'янського району я знайшла, що цей будинок належить до мікрорайону школи №174, але чому? Це дуже далеко. Тим більше, що є поряд школа №324 (але до неї чомусь будинок Гетьмана 46А не приписали), а тепер найближчим освітнім закладом (школою) став НВК "Ерудит". Мені не зрозуміло як саме формуються мікрорайони шкіл? Поясніть будь-ласка! З якою метою відбувається це розділення? І як потрапити дитині до школи НВК "Ерудит", що прописана за адресою вул.В.Гетьмана 46А? З повагою, Олена Степаненко
Відповідь:

Доброго дня!

Наразі готується нове розпорядження щодо закріплення за закладами загальної середньої освіти території обслуговування.

Інформація буде оприлюднена на сайті управління освіти до 26.03.2018.

Чому немає опалення в дитячому садочку
Питання:

Моя дитина ходить в дитячий садочок №225 соломян. р-н м. Київ, вул. Гарматна 30А, група відвідувань "Сонечко", в групі температура повітря не піднімається вище за позначку 17 град.,дітки хворіють, якощо приходять в групу то граються в зимньому одязі .... допоможіть вирішити питання ....., або підкажіть куди звернутись. Дякую !!! 
Відповідь:

Доброго дня!

За результатами розгляду повідомляємо, що у дошкільному навчальному закладі № 225 (вул. Гарматна, 30А) обслуговуючими організаціями виконуються заходи по налагодженню роботи системи опалення та обладнання модульного індивідуального теплового пункту.   

Запис до дитячого садочку
Питання:

Доброго дня. Моя дитина ходить у ясла-садок у Софіївській Борщагавці. (Наша родина - переселенці з Донбасу, ми орендуємо житло у Соф. Борщагівці). Дитячий садок переповнено, у групі до 3-х років 61 дитина. Хочемо перевести дитину у садок в Києві, біля місця роботи. Я записав дитину до п'яти садків у Солом'янському районі Києва через сайт. ( Прошу надати консультацію по наступним питанням: 1. Чи небуде відмовлено у місці у садку, з причини того, що родина не мешкає фізично у Києві (але працює у Киеві)? 2. Якщо, наприклад, ми получемо запрошення у березні 2018, це означає що йти у садок ми можемо тільки з 1 вересня, чи можна ходіти у садок одразу після запрошення та підготовки документів? 3. Як підтвердити пільгу у черзі? Куди та по каким дням треба звертатись?
Відповідь:

Прийом дітей до дошкільних навчальних закладів міста Києва здійснюється у порядку черговості їх електронного запису в автоматизованій системі «Електронний дитячий садок».

З метою дотримання прав дітей пільгових категорій, електронні повідомлення першочергово надсилаються заявникам, діти яких мають право на позачергове та першочергове влаштування.

Направлення  для  Вашої дитини, яка має статус внутрішньо переміщеної особи, в  дошкільний навчальний заклад, Ви можете отримати за умови наявності   вільного місця.

Для отримання інформації щодо наявності вільних місць та можливості отримання направлення Ви можете звернутись до дошкільного відділу управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, вул. Пітерська, 12, каб. 205. При собі мати оригінал документу, що підтверджує пільгу (довідку внутрішньо переміщеної особи) та свідоцтво про народження дитини.

Прийомні години відділу дошкільної освіти управління освіти:

вівторок з 10.00 до 13.00,

четвер з 15.00 до 18.00.

Вакансія вчителя математики
Питання:

Добрий день! Чи є вакансії вчителя математики? В яких школах? З повагою, Юлія Гаращук!
Відповідь:

Доброго дня!

Станом на 09.01.2018 вакансії вчителя математики в районі відсутні.

Офіційні веб-сторінки
Офіційний веб-сайт Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України
Офіційний веб-портал Київської міської влади
Державна інформаційна система електронних звернень громадян