Консультація

Отримати консультацію
Подання пільг для зарахування в дитячий садок
Питання:

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, какие с собой нужно иметь документы для подтверждения льгот военнослужащего? И влияют ли реально льготы на состояние очереди? А то говорят в некоторых садиках им все равно военный ты или нет)
Відповідь:
Для документального підтвердження пільги та відображення в списку запису з пільговим статусом необхідно звернутись в дошкільний відділ управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, вул. Пітерська, 12, каб. 205 . При собі мати оригінал документу, що підтверджує пільгу  та свідоцтво про народження дитини. 
Прийомні години відділу дошкільної освіти управління освіти: 
вівторок з 10.00 до 13.00,
четвер з 15.00 до 18.00
Консультування з приводу функціонування електронної черги Ви можете отримати за телефонами: 242 37 05, 243 65 46 або в прийомні години відділу дошкільної освіти управління освіти: 
вівторок з 10.00 до 13.00,
четвер з 15.00 до 18.00.
З метою дотримання прав дітей пільгових категорій, електронні повідомлення першочергово надсилаються заявникам, діти яких мають право на позачергове та першочергове влаштування. 

Зарахування до дитячого садка
Питання:

Доброго дня! Ми занесли документи для зарахування дитини у дитячий дошкільний заклад солом'янського району. Перелік документів, що були подані до ДНЗ: довідка від педіатра; форма 063 "Карта профілактичних щеплень"; довідка комісії про проведенню профілактичних щеплень з діагнозом "здорова" (дитина без щеплень, за відмовою батьків від проведення профілактичних щеплень); копія свідоцтва про народження дитини. Керівник ДНЗ відмовляється прийняти дитину до дитсадку, вимагаючи довідку ЛКК із висновком, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад та з періодом дії цього висновку. Чи має право Керівник ДНЗ вимагати довідку ЛКК, адже згідно згідно із листом-роз'ясненням Міністерства охорони здоров'я від 24.04.2018 р. № 111-01/123, що надісланий до Міністерства освіти та науки України окрім довідки із засвідченням факту, що дитина здорова, інших довідок заклади дошкільної освіти не мають права вимагати? Чи маємо ми надавати додаткові документи для зарахування дитини до ДНЗ? Дякую!
Відповідь:

Згідно із законами України «Про захист населення від інфекційних хвороб» (стаття 12) та «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» (стаття 27), з метою запобігання захворювання на туберкульоз, поліомієліт, дифтерію, кашлюк, правець та кір в Україні профілактичні щеплення є обов’язковими. 
Також ст. 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» визначено, що «дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно  з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється».
Відповідно до Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 № 234, питання про відвідування дошкільного навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується лікарсько-консультативною комісією при закладі охорони здоров’я.
Дії директора ДНЗ під час комплектування груп та зарахування до дитячої установи дитини, яка не отримала профілактичні щеплення, тільки за наявності довідки ЛКК з висновком, що дитина може відвідувати навчальний заклад, є правомірними. 

Закріпленна школа
Питання:

За якою школою закріпленний будинок 16 по вул. Волинська. Інформація що до цього будинку на сайті відсутня
Відповідь:

Доброго дня!

Ваш будинок буде закріплено за територією обслуговування середньої загальноосвітньої школи № 69 м. Києва.

закрiплення за школою
Питання:

Доброго дня! Яка школа закріплена за адресою Західна 10 куди? Дякую!
Відповідь:

Доброго дня!

Ваш будинок буде закріплено за територією обслуговування середньої загальноосвітньої школи № 229 м. Києва.

Зарахування до школи тимчасово переміщених осіб
Питання:

Доброго дня! Якщо ми маємо Довідку тимчасово переміщеної особи,  де вказана фактична адреса перебування - Лебедєва-Кумача 5, підскажіть чи маємо ми право здавати документи в першу хвилю зарахування? За цією адресою діти закріплені до школи Ерудит.
Відповідь:

Доброго дня!

Довідка тимчасово переміщеної особи підтверджує факт проживання, що дає підстави для зарахування першочергово.

 

черга до дитячого садка
Питання:

Добрий день. Приблизно 2 роки тому подавали заявку на запис дитини Тимофія Олійника (свідоцтво про народження І-БК 412129) до 2-х дитячих садків:  СШДС №НВК "Золотий ключик" і Дошкільний навчальний заклад №63 Нещодавно дізналися, що система запису змінилася, проте можна зберегти чергу. Але ми втратили номер поданої заявки та зареєстрували дитину повторно, не "підтянувши" минулу заявку.  2 питання: 1) як можна зараз "підтянути" стару заявку? 2) як дізнатися свою чергу?
Відповідь:
Дата Вашої заявки в новій системі "підтягнута" і відповідає першій даті реєстрації в системі: 19.08.2015 року. Це Ви можете бачити в особистому кабінеті. Під час перереєстрації в новій системі (в 2017 році) Вам підтягнута дата першої реєстрації: 2015 рік

Медична довідка для першого класу
Питання:

Добрий день!  Плануємо вступати до першого класу, хотіла б уточнити довідку якого зразка потрібно надати під час подання заяви на вступ 086/0 чи 086-1/0? Дякую!
Відповідь:

Доброго дня!

Форма № 086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду"

Джерело: https://www.medsprava.com.ua/article/1030-forma-086-1

Будь-яке використання матеріалів можливе лише за наявності гіперпосилання.

Форма № 086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду"

Джерело: https://www.medsprava.com.ua/article/1030-forma-086-1

Будь-яке використання матеріалів можливе лише за наявності гіперпосилання.

При вступі до першого класу потрібно надати довідку N 086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду".

№ 086-1/о — Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду

Джерело: https://www.medsprava.com.ua/article/1030-forma-086-1

Будь-яке використання матеріалів можливе лише за наявності гіперпосилання.

КОЛИ чекати на внесення змін до закріплення за школами території обслуговування?
Питання:

Вже з  23.04.18 школи будуть приймати документи для вступу в 1 клас. Коли вже остаточно люди будуть знати яка школа закріплена за територією, якщо досі у вас готуються проекти змін до розпорядження від 16.03.18?  Прошу повідомити, чи плануються зміни для школи № 149?  
закріплення території за школою
Питання:

Добрий день! чи буде мінятись розпорядження від 16.03.18 про закріплення будинків за школами?
Відповідь:

Доброго дня!

Наразі готується проект розпорядження про зміни.

Нет информации о закрепленной школе
Питання:

Добрый день! В списках закрепленных школ по месту прописки нет ул.Курская 4а (там дети тоже проживают).  В какую школу поступать в таком случае?
Відповідь:

Доброго дня!

Наразі готоються зміни до розпорядження, Ваш будинок буде закріплено за територією обслуговування середньої загальноосвітньої школи № 166.

Офіційні веб-сторінки
Офіційний веб-сайт Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України
Офіційний веб-портал Київської міської влади
Державна інформаційна система електронних звернень громадян