Консультація

Отримати консультацію
Лицей №144 поступление в 1-й класс
Питання:

Добрый день! Какие адреса закреплены за Лицеем 144? У вас на сайте не нашла инфо. Мы проживаем по адресу пр-т.В.Лобановского (Краснозвездный), 4 -Б. У вас на сайте нашла, что этот адрес закреплен за школой 69. Лицей 144 находится по адресу пр-т.В.Лобановского (Краснозвездный), 6. Хотелось бы попасть в него в первую очередь, т.к. возле дома. Имеют ли они права нам отказать в поступлении в первый класс в их лицей?
Відповідь:

Ліцей № 144 ім. Г. Ващенка відноситься до мережі загальноосвітніх начальних закладів комунальної форми власності, але не має закріпленого за закладом мікрорайону, відповідно до пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 № 646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку».

Відповідно до «Інструкції про порядок конкурсного прийому дітей до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл», затвердженої наказом МОНМС України № 389 від 19.06.2003 р., прийом дітей до 1-го класу спеціалізованих шкіл здійснюється на конкурсній основі.

Школа, закріплена за будинком
Питання:

Доброго дня. Яка школа закріплена за новим будинком, який знаходиться за адресою Патріарха Мстислава Скрипника, 40? Дякую
Відповідь:

Доброго дня! Інформація розміщена на сайті управління освіти.

Будет ли дет.сад по адрессу пр.Воздухофлотский 40а?
Питання:

Добрый день! Очень интересует информация о достоверности информации об возобновлении работы бывшего дет.сада "Журавушка" по адрессу пр.Воздухофлотский 40а. Если это так, расскажите, пожалуйста, когда начнет работать новый сад, когда и где нужно записываться? 
Відповідь:

Станом на 31.01.2017 Солом’янською  районною  в місті Києві державною адміністрацією здійснено організаційно-правові заходи щодо відселення структурних підрозділів адміністрації  та установ з будівлі дошкільного навчального закладу  № 306.

У Програмі економічного і соціального розвитку м. Києва  на 2017 рік заплановано 1,2 млн. грн на розробку проектно-кошторисної документації на реконструкцію та капітальний ремонт ДНЗ № 306.

Електронна система запису дітей до дошкільного навчального закладу передбачає наявність відповідної установи в мережі діючих комунальних навчальних закладів міста.

Враховуючи вищезазначене, вирішення питання щодо електронного запису дитини до ДНЗ № 306 на пр. Повітрофлотському, 40-А можливо за умови відновлення роботи після здійснення реконструкції.    

закріпленя школи за будинком
Питання:

Доброго дня. Яка школа закріплена за Гарматною 37А?
Відповідь:

Доброго дня! Інформація розміщена на сайті управління освіти.

Оплата за питание в детском саду
Питання:

Добрый день. Подскажите, как рассчитывается сумма оплаты за питание в квитанциях, которые выставляются родителям? Если ребенок не посещал садик, то учитываются ли эти пропущенные дни в рассчет? Каким образом и кто ведет учет посещения ребенка? Сколько стоит один день питания в садике? Заранее благодарен.
Відповідь:

Доброго дня! Для отримання необхідної інформації Вам необхідно звернутися до адміністрації ДНЗ або до відділу нарахування батьківської плати ЦБ управління освіти (вул.Єреванська,7, тел.2436844)

оренда приміщення
Питання:

Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка, чи є можливість  взяти в оренду приміщення   в дитячому садочку діючому,  можливо навіть відремонтувати  групу за власний кошт для  створення  приватного садочка. Дуже дякую. З повагою, Оксана 0976686984
Відповідь:

Доброго дня! За консультацією з даного питання звертайтеся за тел. 243-65-46

ШКОЛА НОВАЯ
Питання:

ЗДРАВСТВУЙТЕ, НА ЗЕМЛЯЧКАХ СТРОИТЬСЯ НОВАЯ ШКОЛА,КОГДА И ГДЕ В НЕЕ МОЖНО ЗАПИСАТЬСЯ?
Відповідь:

Доброго дня ! Інформацію можна буде отримати пізніше....

Запрошення на освітній захід
Питання:

Доброго дня! Ми хочемо запростити представників "Управління освіти Солом янської держадміністрації" на освітній захід. Будь ласка, підкажіть на чиє їм я та на який мейл відправити запрошення? Дякуємо.
Відповідь:

Доброго дня! Інформацію можете надіслати на електронну адресу 2422171@ukr.net   або 2424335@ukr.net на ім"я виконуючого обов"язки начальника управління освіти Кухарєвої Наталії Іванівни.

Мікрорайон школи
Питання:

Доброго дня! до якої школи відноситься будинок за адресою Чоколівський бульвар 19? дякую!
Відповідь:

Доброго дня! Інформація розміщена на сайті управління освіти.

Питання про школу по реэстрації
Питання:

Доброго дня, проживаємо за адресою: Шпильова, 12 (приватний сектор). За якою середньою школою він закріплений? Дяую.
Відповідь:

Доброго дня! Інформація розміщена на сайті управління освіти.

Офіційні веб-сторінки
Офіційний веб-сайт Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України
Офіційний веб-портал Київської міської влади
Державна інформаційна система електронних звернень громадян