Консультація

Отримати консультацію
Нова школа р-н Караваєвих Дач
Питання:

Доброго дня! Плануємо найближчим часом переїзд в район Караваєвих Дач, дуже б хотілося дізнатися про дату введення в експлуатацію нової школи, бо на сайтах лише інформація, що дітки сядуть за парті 1 вереся 2017 - але, щоб дітки таки сіли за парти - батькам треба заздалегить потурбуватися про перевод, оформлення документів та інше. Будь ласка, повідомте, дату планового введення в експлуатацію і початок прийому документів, а також перелік мікрорайонів, що відноситимуться до цього учбового закладу. Я так розумію, там планується не лише школа, а й дітячий сад. Бо в презентації вказано навчальний комплекс з дошкільним закладом. Будь ласка, уточніть цей момент. Дякую
Відповідь:

Доброго дня!

Новобудова на вул Т.Яблонської планується як навчально-виховний комплекс. Складатиметься НВК з двох підрозділів (дошкільного та шкільного). Набір до навчального закладу буде відбуватися після введення будівлі в експлуатацію.

Новый дом, по адресу ул. М. Донца, 2-А - какая наша школа?
Питання:

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, к какой школе будут относиться жители новостроя, по адресу: ул. М Донца, 2-А (часть дома уже введена в эксплуатацию)?
Відповідь:

Доброго дня!

Будинок за адресою вул. М.Донця, 2-А, належить до мікрорайону середньої загальноосвітньої школи № 174 (вул.Героїв Севастополя, 9-А)

пільга в дитячий садок
Питання:

Підкажіть, будь ласка, які документи і куди потрібно віднести, аби підтвердити пільгу в дитсадок? (в новій електронній черзі вже записалася і наявність пільги вказала).дякую.
Відповідь:

Доброго дня!

Для підтвердження пільги Вам необхідно звернутися до відділу дошкільної освіти та виховання управління освіти Солом"янської РДА (вул. Пітерська, 12, каб. 205). Години прийому: вівторок з 10.00 до 13.00, четвер з 15.00 до 18.00. При собі мати документ, що підтверджує пільгу, та свідоцтво по народження дитини.

До якої школи закріплений будинок?
Питання:

Добрий день. До якої школи закріплений будинок вул. Волинська 25? У списку його не має.
Відповідь:

Доброго дня !

Будинок за адресою вул. Волинська, 25, належить до мікрорайону середньої загальноосвітньої школи № 69 (вул. Донецька, 25)

Нова школа Караваєвих дачах
Питання:

Доброго дня! Коли буде об'явлений набір в нову школу на Яблонськой. Чи буде вона спеціалізована, цікавить 5 клас. Дякую.
Відповідь:

Доброго дня!

Новобудова на вул Т.Яблонської планується як навчально-виховний комплекс. Складатиметься НВК з двох підрозділів (дошкільного та шкільного). Набір до навчального закладу буде відбуватися після введення будівлі в експлуатацію.

Перевод в інший ДНЗ
Питання:

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка,яка процедура переводу з садочка в інший садок по місцю проживання?
Відповідь:

Доброго дня! Для вирішення даного питання Ви можете звернутися до відділу дошкільної освіти управілння освіти ( каб.205, тел. 2436546)

За чиї кошти проводиться ПР у дитячому садочку
Питання:

Доброго дня! В ДНЗ № 97 в старшій групі вийшов з ладу дитячий унітаз. За чий рахунок проводиться заміна? Підскажіть де можна дізнатися? Знов на наші плечі? Все і так купують батьки! Дякую! 
Відповідь:

Доброго дня! ДНЗ №97 не входить до мережі дошкільних навчальних закладів Солом"янського району

Прием в школу
Питання:

Добрый день! Скажите, пожалуйста, по информации у Вас на сайте, мы закреплены за школой, которая имеет статус специализированной. Имеют ли право нам отказать в приеме? Спасибо.
Відповідь:

Доброго дня! Якщо Ваш будинок відноситься до мікрорайону школи, то Ваша дитина має бути зарахована до даного навчального закладу.

Яка школа закріплена за будинком? В списку немає
Питання:

Доброго дня, яка школа закріплена за будинком за адресою Мстислава Скрипника, 40? У списку цього будинку немає
Відповідь:

Доброго дня! Будинок за адресою Мстислава Скрипника,40, належить до мікрорайону спеціалізованої школи № 7 (пров. Платонівський,3)

Яка школа закріплена за будинком
Питання:

Доброго дня, яка школа закріплена за будинком за адресою Мстислава Скрипника, 40?
Відповідь:

Доброго дня! Інформація розміщена на сайті управління освіти.

Офіційні веб-сторінки
Офіційний веб-сайт Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України
Офіційний веб-портал Київської міської влади
Державна інформаційна система електронних звернень громадян