Консультація

Отримати консультацію
Зарахування дитини до першого класу
Питання:

Прошу надати Роз'яснення щодо зарахування дитини до першого класу. Чи слугує не завірений нотаріально договір оренди підтвердженням того, що дитина проживає на території, закріпленій за школою? Чи має право дирекція школи вимагати інший документ, підтверджуючий проживання дитини на території, закріпленій за школою (наприклад, довідку з ЖЕД).
Відповідь:
Договір оренди ані нотаріальний ані безнотаріальний не підтверджує проживання дитини за цією адресою.
Керівник навчального закладу є вільним у праві вимагати підтверджуючий документ, що передбачений законодавством.
Якщо певна обставина за Законом підтверджується певним доказом, то ця обставина має бути підтверджена таким доказом.
Наразі, навчальні заклади мають автономію що полягає у низці прав. Разом з цим у керівника НЗ є відповідальність за свої дії.
З свого боку вважаю, що вимагання довідки незалежної комісії із організації обслуговування житлового фонду, яка встановлює дійсні обставини - проживання тривалий час (більше 6 міс) дитини за відповідною адресою.
(Консультація юриста)

Вакансії в школах
Питання:

Добрий день, чи є у вашому районі вакансії дефектолога чи асистента вчителя?
Відповідь:

Станом на 30.06.2018 року в навчальних закладах району наявні вакансії на 2018-2019 н.р. асистента вчителя в сзш №26, вчителя-дефектолога в навчально-реабілітаційному цнтрі №17

за якою школою закріплено будинок
Питання:

доброго дня, за якою школою закріплено будинок вул.Західна, 10?
Відповідь:

Доброго дня! Територія обслуговування середньої загальноосвітньої школи № 229.

Есть ли вакансии в школах района  для преподавателя  истории?
Питання:

Здравствуйте. Есть ли вакансии в школах района  для преподавателя  истории?
Відповідь:

Станом на 25.05.2018 року вакансії вчителя історії  на 2018-2019 н.р. в навчальних закладах Солом'янського району відсутні.

Зарахування в 5 клас
Питання:

Будь ласка, поясніть, що передбачено новим Порядком зарахування... на випадок, коли територіально закріплена школа 173 має статус спеціалізованої та не передбачає проведення конкурсу, оскільки не має вільних місць для 5 класу на 2018-19 навчальний рік. Куди звертатись батькам випускника 4 класу початкової школи 310?  З повагою, Гловко Л.С.
Відповідь:

Доброго дня!

За детальною інформацією радимо звернутися до відділу розвитку загальної середньої освіти за тел. 243-73-62.

Як перевести дитину у 2 клас до школи, що закріплена за мікрорайоном
Питання:

Доброго дня. Я з дитиню 7 років проживаю за адресою Гарматна 38 А з 22 вересня 2017 року. Зараз дитина навчається в 1 класі  школи № 46, але будинок закріплено за школою № 229. Яким чином я можу перевести дитину у 229 школу? Дякую.
Відповідь:

Доброго дня.

За наявності вільного місця у середній загальноосвітній школі № 229 Ви можете перевести дитину. Радимо звернутися до директора закладу.

Вакансії в школах
Питання:

Доброго дня, чи є на 2018-2019 н.р. вакансії вчителя математики?
Відповідь:

Станом на 21.05.2018 року в  закладах освіти Солом.янського районуна 2018-2019 н.р. наявна вакансія математики в СШ №173, СЗШ №46.

Школа для новозбудованого будинку
Питання:

Доброго дня. Я мати майбутньої першокласниці. Найближчим часом отримуємо ключі від квартири в новозбудованому будинку за адресою вул. Юнацька (Солом'янський район, НЕ Святошинський), 19 (Ж/К Park Land). Прошу відповісти, яка школа обслуговуватиме даний будинок. У списку адрес обслуговування шкіл на вашій сторінці цієї адреси я не знайшла. 
Відповідь:

Доброго дня. Ваш будинок закріплено за територією обслуговування середньої загальноосвітньої школи № 279.

Шкільний літьній табір
Питання:

Будут ли организованы летние школьные лагеря на период нескольких первых недель июня 2018 г? Возможно они будут только в некоторых школах и ученикам других школ района можно будет их посещать? Вопрос возник, т.к. в нашей школе лагеря не будет. А я знаю, что во многих регионах Украины есть школьные лагеря на начало летних каникул для учеников младших классов
Відповідь:

Табори будуть розташовані в навчальних закладах:
середній загальноосвітній школі №12, середній загальноосвітній школі №26, середній загальноосвітній школі №54, спеціалізованій школі №115, 
 навчально-виховному комплексі «Ерудит», гімназії біотехнологій №177, середній початковій школі №324, спеціальній загальноосвітній школі «Надія».  

Вартість 923, 76 грн. Термін з 01.06 по 25.06 

ДНЗ закритий на прийом
Питання:

Доброго дня, ось уже другий тиждень, як деякі садки мають статус *закритий на прийом*. Цікавить саме 255 садочок. Коли очікувати відкриття ДНЗ?
Відповідь:

В зв'зку з проведенням  технічних робіт на порталі Київ ID заклади дошкільної освіти мали статус "Закритий на прийом". Станом на 16.05.2018 всі заклади Солом'янського району відкриті на прийом.

Офіційні веб-сторінки
Офіційний веб-сайт Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України
Офіційний веб-портал Київської міської влади
Державна інформаційна система електронних звернень громадян